سیف‌الله‌پور: استعفای ساکت الهامی را قبول نمی‌کنیم

مدیرعامل نساجی مازندران نیز مانند مدیرعامل ذوب آهن خواهان صدور رای دیدار سایپا و پیکان شد....

به گزارش "ورزش سه"، ایزد سیف الله پور مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران که تیمش امشب با نتیجه یک بر صفر مغلوب پیکان شد، در انتهای مسابقه با انتقاد از قطعی برق ورزشگاه وطنی اینطور حرف هایش را آغاز کرد: در این هوای گرم رختکن تیم ما برق و آب نداشته. کولر نداشته. واقعا زشت نیست. از دو ماه قبل می دانستیم که بازی داریم. قبل از بازی به آقای رنگرز (مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران) زنگ زدم و گفتم برق ورزشگاه قطع است. به هر حال باختیم و نمی خواهیم توجیه کنیم و شرمنده هواداران هستیم ولی جبران می کنیم.


او سپس در واکنش به استعفای ساکت الهامی در اعتراض به عدم اعلام رای کمیته استیناف در مورد دیدار سایپا و پیکان بیان کرد:حق دارد. آقا ۵۰ روز است که تیمش در استرس قرار دارد. چرا رای صادر نمی شود؟ چه اتفاقی افتاده که این رای صادر نمی شود؟ مگر نگفتند هفته اول رای صادر می شود. آقای یک رای است و هر چه هست اعلام کنید و تیم را از استرس بیرون بیاورید.


مدیرعامل نساجی مازندران در واکنش به اینکه استعفای ساکت الهامی مورد قبول قرار خواهد گرفت یا خیر تاکید کرد: نخیر آقا. ما ممنون دار ایشان هستیم. ساکت الهامی این تیم را نجات داده است.


سیف الله پور در واکنش به این موضوع که قاطعانه استعفا داده، اضافه کرد: ببینید ناراحت است. مهدی تارتار هم ناراحت است. باید به آنها حق بدهیم. الان یک جنگ نابرابر است. چرا رای صادر نمی شود. به هیچ عنوان این استعفا قبول نمی شود. آقای الهامی ناراحت است، چون فدراسیون همه را در آمپاس گذاشته است.


سیف الله پور در پایان صحبت هایش از خبرنگاران دعوت کرد که به رختکن نساجی بروند و گرمای هوا را خودشان لمس کنند؛ گرمایی که به دلیل قطعی برق ایجاد شده است.

تگ ها


ایزد سیف الله پور ساکت الهامی نساجی مازندران