سیف الله پور: بعضی از بازیکنان کم کاری کردند

مدیرعامل باشگاه نساجی معتقد است که بعضی از بازیکنان تیم امشب کم کاری کردند و اگر این گونه نبود، نساجی به راحتی بازی را واگذار نمی کرد....

به گزارش ورزش سه، تیم نساجی مازندران که با کسب چند نتیجه خوب با ساکت الهامی به بقا در لیگ برتر امیدوار شده بود طی دو بازی اخیر خود مقابل پرسپولیس و سپاهان متحمل شکست شده است؛ این تیم امشب نیز در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با یک گل مغلوب ملوان شد. ایزد سیف الله پور، مدیر عامل نساجی که بعد از شکست امشب تیمش به شدت عصبانی بود در جمع خبرنگاران صحبت های جالبی انجام داد که در ادامه می خوانید:

تیم باخته و عذرخواهی می کنیم

برای بعضی ها اصلا مهم نیست که مالک با چه سختی پول می دهد؛ طرف فقط دنبال مسائل خودش است. شما فقط به دنبال این هستید که تیم می ماند یا خیر ولی این بازی جام حذفی بود و به لیگ برتر ربطی ندارد. تیم باخته و عذرخواهی می کنیم ولی مطمئن باشید که تیم در لیگ برتر می ماند.

کمی انرژی به تیم بدهید، حالمان خوب نیست

بعضی ها فقط به دنبال این هستند که تیم می افتد یا نه؟ کمی هم انرژی به تیم بدهید الان حالمان خوب نیست. به نظر شما ما باید چه کار کنیم؟ رسانه ها باید حمایت کنند. من این را همان اول گفتم که از هواداران عذرخواهی می کنم و شرمنده شان هستیم.

سرمربی تیم حالش خیلی بد بود

قول خرید مهاجم به هواداران داده بودیم. مهاجم هم خریدیم ولی وقتی گل نمی زند مربی بنده خدا چه کار باید بکند؟ سرمربی تیم مان الان حالش خیلی بد بود و دیدید که آقای ابراهیمی داشت کنترلش می کرد.

نباید این بازی را می باختیم

شرایط مان خوب نیست و نباید این بازی را می باختیم. نباید توجیه کنم که آنها یک موقعیت داشتند و به گل رسید. این هم اشتباه خودمان بود که به آن ها موقعیت دادیم. ما شرمنده ایم!

به دنبال مقصر نیستیم

سیف الله پور در پاسخ به این سوال که آیا حذف از جام حذفی می تواند به نفع نساجی باشد چرا که این تیم می تواند تمام تمرکز خود را روی لیگ برتر بگذارد و گفت: امیدوارم این حرفی که می زنید یک انرژی مثبت باشد. متاسفانه از چند روز قبل بعضی از دوستان شروع به ایجاد حاشیه برای تیم کرده بودند. ولی گفتم که به دنبال مقصر نیستیم و ما مقصر هستیم. شرمنده هواداران و مالک هستیم. انشالله درستش می کنیم. ۷ بازی و ۲۱ امتیاز دست نخورده در پیش داریم. من ممنون کادرفنی هستم که تلاش خودش را کرد ولی یکسری از بازیکنان امروز واقعا کم کاری کردند. اگر کم کاری نمی کردند، به این راحتی نمی باختیم.

تگ ها


ایزد سیف الله پور نساجی مازندران