Banner

سیف: نمی‌توان توقع داشت که در یک شب همه چیز تغییر کند

قدرت‌الله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی در مورد نصب گیت‌های ورودی ورزشگاه و برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیا در سالن ۱۲ هزار نفری توضیحاتی را ارائه داد...

به گزارش مدال، قدرت‌الله سیف در مورد اقداماتی که برای استانداردسازی ورزشگاه آزادی صورت گرفته است، اظهار داشت: واقعیت این است که خیلی‌ها مجموعه ورزشی آزادی را به استادیومش می‌شناسند؛ حتی خودم هم قبل از اینکه بیایم، بحث فوتبال بیشتر برایم مطرح بود. بهترین کاری که در این مدت صورت گرفته نصب گیت‌ها برای ورود به ورزشگاه است.

وی ادامه داد: با این اقدام نفراتی که به ورزشگاه می‌آیند، شناسایی می‌شوند و اگر مشکلی رخ دهد می‌توانیم با افراد برخورد کنیم یا محرومیت‌هایی درنظر بگیریم. ضمن اینکه با این شرایط امنیت ورزشگاه‌ هم بیشتر از قبل می‌شود. همچنین شفافیت در مباحث مالی هم از دیگر فواید نصب این گیت‌ها است، چراکه دستگاه‌های نظارتی به کمک آن می‌توانند میزان بلیت‌فروشی را بررسی کنند.
مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: مردم باید کمک کنند تا این سیستم به خوبی راه‌اندازی شود. در گذشته همه چیز به شکل سنتی صورت می‌گرفت و به همین دلیل نمی‌توان توقع داشت که در یک شب همه چیز تغییر کند. مردم باید رعایت کنند و بلیت را از سایت تهیه کنند و منظم وارد ورزشگاه شوند تا مشکلی رخ ندهد. 
سیف درخصوص برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیا در سالن 12 هزار نفری آزادی، خاطرنشان کرد: حدود یک هفته است که سالن را به فدراسیون والیبال تحویل داده‌ایم و آنها هم در حال تجهیز سالن هستند. نگرانی‌هایی از بابت تداخل زمانی مسابقات با مسابقات فوتبال از جمله دربی وجود داشت که تاریخ دربی هم جابجا و این مشکل هم برطرف شد.

بیشتر بخوانید:

اظهار نظر عجیب فتاحی در رابطه با بلیت‌فروشی دربی

تگ ها


ورزشگاه آزادی مدیر ورزشگاه آزادی قدرت‌ــــ‌‌الله‌ــــ‌سیف گیت استادیوم آزادی اخبار والیبال والیبال قهرمانی آسیا لیگ برتر خلیج فارس والیبال