سیمئونه: از روحیه جنگنده بازیکنانم لذت بردم

دیگو سیمئونه سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید می‌گوید داشتن تیمی متشکل از چنین بازیکنان جنگنده‌ای برایش بسیار لذت‌بخش است...

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته اول مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، اتلتیکومادرید در حالی که در خانه با دو گل از یوونتوس عقب بود، موفق شد با نمایش خوبش در نیمه دوم، به یک تساوی دست پیدا کند. دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید در خصوص این بازی جذاب گفت:

"ما در نیمه اول شور و شوق همیشگی را نداشتیم اما با آغاز نیمه دوم، بازیکنان تلاش خود را بیشتر کردند و نشان دادند که هرگز تسلیم نمی‌شوند. ما در نیمه دوم تمام راه‌های ممکن را برای باز کردن دروازه یوونتوس امتحان کردیم و بسیار خوشحالم که بازیکنانم این چنین جنگیدند، داشتن این روحیه در تیم بسیار لذت‌بخش است. یوونتوس تیمی قدرتمند و باتجربه است اما ما شایستگی بیشتری از این یک امتیاز داشتیم. ما از لحاظ میانگین سنی خیلی از آنها جوان‌تر بودیم و چنین بازی دشواری می‌تواند به رشد و پیشرفت جوانان تیم کمک زیادی بکند."

ال چولو درباره تاکتیک‌های ساری اضافه کرد:

"ساری برای تزریق تفکراتش به یوونتوس به وقت بیشتری احتیاج دارد. یوونتوس همیشه تیم خوبیست و مقابله با آنها هرگز آسان نبوده است. تیمی مانند یووه با تنها خلق دو موقعیت، دو گل به ثمر می‌رساند و بازی در مقابل آنها چالشی دشوار است. من فکر می‌کنم یوونتوس با ساری می‌تواند راهی فینال رقابت‌ها شود."

اخبار مرتبط:

اتلتیکومادرید ۲ - ۲ یوونتوس؛ تساوی جذاب در واندا متروپولیتانو

 

تگ ها


واندا متروپولیتانو دیگو سیمئونه سرمربی آرژانتینی روخی بلانکو فوتبال جهان یوونتوس اتلتیکو مادرید اتلتیکو مادرید-یوونتوس UEFA Champions League فوتبال