سیمئونه: از مردانم به خاطر فتح جام آئودی ممنونم

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، خوشحالی بی حد و حصر دیگو سیمئونه به خاطر قهرمانی تیمش در جام آئودی آلمان سوژه طنز رسانه های اسپانیایی شده تا جایی که مارکا اسپانیا نوشته است: یکی جلوی این مرد خوشحال را بگیرد تا آبروی فوتبال اسپانیا را نبرده! سیمئونه پس از قهرمانی تیمش در جام آئودی برای چند دقیقه در چمن استادیوم خوشحالی کرد و شادی او آنقدر شدید بود که حتی خود بازیکنان اتلتیکومادرید از دیدن این صحنه ها تعجب کرده بودند و از او می خواستن ......

به گزارش مدال و به نقل از  خبرگزاری فارس، خوشحالی بی حد و حصر دیگو سیمئونه به خاطر قهرمانی تیمش در جام آئودی آلمان سوژه طنز رسانه های اسپانیایی شده تا جایی که مارکا اسپانیا نوشته است: یکی جلوی این مرد خوشحال را بگیرد تا آبروی فوتبال اسپانیا را نبرده!

سیمئونه پس از قهرمانی تیمش در جام آئودی برای چند دقیقه در چمن استادیوم خوشحالی کرد و شادی او آنقدر شدید بود که حتی خود بازیکنان اتلتیکومادرید از دیدن این صحنه ها تعجب کرده بودند و از او می خواستند آرامش خود را حفظ کند!

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول نیز در نشست خبری خود به این موضوع اشاره کرده و گفته است: اگر می دانستم سیمئونه با قهرمانی در این جام تدارکاتی و کوچک تا این حد خوشحال می شود زودتر این اطمینان را به او می دادم که ما برای محک تیم آمده ایم و تلاشی برای قهرمانی نخواهیم داشت.

سیمئونه در نشست خبری خود گفت: همیشه پیروزی و قهرمانی شیرین و جذاب است، از مردانم به خاطر این قهرمانی ممنونم و از فتح جام آئودی بسیار خوشحالم.

تگ ها


اخبار روز اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال