سیمئونه: از مسی نمی‌ترسیم اما به او احترام می‌گذاریم

سرمربی آرژانتینی از هموطن خود تمجید کرده است...

سرمربی اتلتیکومادرید در نشست خبری پیش از دیدار مقابل بارسلونا حاضر شد.

به گزارش مدال، بارسلونا فردا در استادیوم نوکمپ میزبان اتلتیکومادرید خواهد بود و شاگردان دیگو سیمئونه اگر هدف قهرمانی دارند، باید در این دیدار دشوار پیروز شده و فاصله خود با بارسلونای صدرنشین را به پنج امتیاز تقلیل بخشند.

دیدار مقابل بارسلونا: "اگر ما در بازی فردا موفق به کسب پیروزی در مقابل بارسلونا شویم، اما در بازی بعدی نتوانیم به سه امتیاز دست یابیم انگار پیروزی اهمیتی نداشته است. از دیدار مقابل آلاوس، شرایط اتلتیکومادرید رو به پیشرفت بوده است، ما در مقابل خیرونا عملکرد خوبی ارائه دادیم و باید در دیدار این هفته نیز با حفظ تعادل خود، به همین مسیر ادامه دهیم. من احساس خوبی دارم زیرا بارسلونا حس می کند ما در سال های اخیر نزدیک ترین رقیب این تیم هستیم و این بدان معنی است که بازیکنان اتلتیکومادرید عملکرد خوبی از خود ارائه داده اند."

درخشش اخیر یان اوبلاک: "او نیز مثل همه دروازه بانان های تیم های بزرگ است و من تا به حال تیم موفقی را بدون داشتن یک سنگربان باکیفیت ندیده ام و ما نیز تیم مهمی هستیم. نه تنها در این فصل، بلکه اوبلاک برای سال های متمادی نشان داده که دروازه بان بزرگی است."

ترس از لیونل مسی: "هراس نه، احترام، زیرا بارسلونا در همه رقابت ها عملکرد فوق العاده ای داشته است. آنچه برای اتلتیکومادرید چند هفته قبل در تورین رخ داد، همانند اتفاقات مربوط به بازی بارسلونا مقابل رم در فصل قبل بود. لیونل مسی کیفیت فوق العاده ای دارد و ارنستو والورده نیز مربی بزرگی ست که بازیکنانی در اختیار دارد که قادر به انجام هر کاری هستند."

تگ ها


لیونل مسی اتلتیکو مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال