سیمئونه: از ژوائو بپرسید چرا عصبانی بود

دیه گو سیمئونه پس از شکست در دربی، رئال را تیم شایسته میدان عنوان کرد و به عصبانیت ژوائو فلیکس از تعویض هم واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، دیه گو سیمئونه یک شکست دیگر را برابر رئال مادرید تجربه کرد. کهکشانی ها فصل گذشته برابر اتلتیکو سه بار به میدان رفتند که حاصل کار دو برد در لالیگا و فینال سوپرکاپ بود و یک تساوی در وندا متروپولیتانو.

رئال امشب هم با دو گل به برتری رسید و فاصله با اتلتیکو را به سه امتیاز کاهش داد. صدرنشین لالیگا به وضوح از روزهای اوجش به دور بود و ال چولو برابر زیدان و ایده هایش، حرفی برای گفتن نداشت.

دیه گو سیمئونه در پایان بازی گفت:« رئال بازی را بهتر شروع کرد و بازیکنان شان جدی تر و جنگنده تر بودند. ما هرگز نتوانستیم با ریتم بازی هماهنگ شویم. مدت ها بود در لالیگا شکست نخورده بودیم و واضح بود که بالاخره یک روز می بازیم.

رئال کاملا تیم بهتر میدان بود و باید به این تیم تبریک گفت. در هر صورت مربیان هم اشتباه می کنند و امشب برنامه های من جواب نداد.»

عصبانیت ژوائو فلیکس پس از تعویض:« این را باید از خود بازیکن سوال کنید. شاید از شیوه بازی خودش ناراحت بود. من البته درک می کنم چون هر بازیکنی دوست دارد ۹۰ دقیقه در میدان باشد.»

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید ژائو فلیکس