سیمئونه : امیدوارم به فینال برسیم

به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، در دیدار امشب رئالی ها به لطف درخشش کریس رونالدو و هت تریک او توانستند با نتیجه 3-0 به پیروزی برسند اما سیمئونه به بازگشت تیمش امیدوار است ......

به گزارش  مدال به نقل از"ورزش سه"، در دیدار امشب رئالی ها به لطف درخشش کریس رونالدو و هت تریک او توانستند با نتیجه 3-0 به پیروزی برسند اما سیمئونه به بازگشت تیمش امیدوار است.

 او به خبرنگاران گفت:" نیمه اول برای هیچ کدام از دو تیم خوب نبود. خطر روی دروازه ها بود اما هر دو تیم پاس های اشتباهی می دادند. هرچند آنها به گل رسیدند. ما یک موقعیت خوب توسط گامیرو ایجاد کردیم اما ناواس اجازه گلزنی نداد.

 در نیمه دوم ما توپ را در اختیار داشتیم اما موقعیتی ایجاد نکردیم و آنها از فضاها بهتر استفاده کردند. فوتبال بازی فوق العاده ای است و هر اتفاقی می تواند بیفتد. من هنوز فکر می کنم شانس رسیدن به فینال را داریم.

 به تیم گفتم که باید این نتیجه را فراموش کند. کار بسیار بسیار دشواری است اما این فوتبال است. چنین اتفاقاتی رخ می دهد. ما تا آخر تلاش خواهیم کرد؛ تا سوت پایان بازی برگشت.

 باید به آنها تبریک بگوییم. آنها از موقعیت های شان استفاده کردند. ما روز شنبه یک بازی مهم داریم و باید در دیدار برگشت از موقعیت های مان استفاده کنیم

 خیالم راحت است. می خواهیم تلاش کنیم و هفته بعد یک کار غیرممکن انجام بدهیم. ما اتلتیکو مادرید هستیم و شاید بتوانیم این کار را بکنیم."

تگ ها


اخبار روز فوتبال