سیمئونه: بارسلونا در لالیگا فوق‌العاده بوده است

اتلتیکو مادرید از ساعت 23:15 فردا (شنبه) به مصاف لوانته خواهد رفت.دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید پیش از باز ......

اتلتیکو مادرید از ساعت 23:15 فردا (شنبه) به مصاف لوانته خواهد رفت. دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید پیش از بازی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر و پیرامون مسائل گوناگونی صحبت کرد. او درباره وضعیت آمادگی بازیکنانش و مصدومیت  ورسالیکو صحبت هایی را مطرح کرد.

به گزارش Marca، سیمئونه صحبت هایش را در کنفرانس مطبوعاتی این گونه آغاز کرد و گفت:

لوانته تیم سرسختی است. امیدوارم فردا به گونه ای بازی کنیم که فکرش را می کنیم. ریتم خوبی داریم؛ به خصوص در بازی های خارج از خانه. امیدوارم همان انرژی ای را در بازی با لوانته داشته باشیم که مقابل آاس رم و رئال مادرید داشتیم. این بازی مطمئناً سخت خواهد بود.

بدون در نظر گرفتن اینکه هر بازیکنی می تواند چند دقیقه بازی کند، همه باید احساس مهم بودن کنند. این مسئله آسان نیست وقتی در لیگ بازی می کنید و سپس در طول هفته در یک تورنمنت دیگر به میدان می روید. سرمربی باید به دنبال بهترین گزینه ها باشد. مقابل آاس رم، کوریا بازی خوبی انجام داد و تورس نیز بسیار خوب بود. گامیرو قدرتمند بازی کرد و گریزمان بازی بسیار خوبی انجام داد. کاراسکو نیز نسبت به بازی های قبلی های بهتر بود.

خوانفران در این بازی غایب خواهد بود و ورسالیکو نیز هنوز درد دارد. امیدوارم او هرچه زودتر بتواند ریکاوری کند و آماده شود. چند گزینه برای این بازی در اختیار داریم. یکی اینکه با سه مدافع بازی کنیم و کناره ها را به کاراسکو و پارتی بسپاریم یا گریزمان را جایگزین کنیم. آن ها بازیکنانی چون لونا و تونو را در اختیار دارند. مورالس نیز بسیار خطرناک است. به دنبال بهترین ها برای تیم هستیم.

آگوستو فرناندز؟ او کم و بیش بازی کرده است. صرف نظر از اینکه توپ را در برخی از مناطق حساس زمین از دست داده، حضور خوبی در ترکیب داشته و حریف را تحت فشار گذاشته است. آگوستو در حال نزدیک شدن به سطحی است که از او انتظار داریم.

روی نتایج کنترلی ندارم اما روی احساستم کنترل دارم؛ به همین دلیل قراردادم را تمدید کردم. به این تیم اعتماد دارم.

گریزمان به یک نقطه عطف نیاز دارد تا احساس راحتی کند. کوریا برای خلق موقعیت گل، نیاز دارد در محوطه جریمه حریف حضور پیدا کند. گامیرو بالاخره بازی کرد و گل هم به ثمر رساند. تورس هم بازی کرد و نمایش بسیار خوبی داشت.

در اصل، بارسلونا در لیگ فوق العاده بوده است. لیگ منظم برگزار می شود و اکنون در هفته سیزدهم قرار داریم. همه چیز قابل تغییر است. تمایل به پیشرفت وجود دارد و خودش را در بازی فردا نشان می دهد.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال