سیمئونه: بازیکنان مهم‌ترین دلیل تمدید قراردادم بودند

سیمئونه از کار کردن با بازیکنان اتلتیکو لذت می‌برد...

سیمئونه از کار کردن با بازیکنان اتلتیکو لذت می‌برد

سرمربی آرژانتینی دلیل تمدید قراردادش را ایمان به باشگاه، بازیکنان و هواداران می‌داند.

به گزارش مدال، دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید از بازیکنان به عنوان دلیل اصلی تمدید قراردادش با این باشگاه نام برد.

به نقل از AS، سیمئونه در آستانه دیدار خارج از خانه تیمش مقابل رایو وایکانو در هفته‌ای که یوونتوس نیز به واندا مترو پولیتانو خواهد آمد، به خبرنگاران گفت:

یک آرزو برای امسال؟ "در جایگاهی نیستم که چیزی درخواست کنم. جایگاه من جایی است که باید چیزی خلق کنم و به تیم بدهم. جایگاهم برای تشکر از بازیکنان است که هفت سال است مسیر را حفظ کرده‌اند. جایگاهم به عنوان یک مربی این است که به بازیکنان برای ادامه دادن به رقابت کردن، ابزار جدیدی ببخشم. آیا کرویف اتلتی هستم؟ در مسیر که حرکت می‌کنم، به گذشته فکر نمی‌کنم. زندگی و فوتبال یعنی همین امروز و اینکه چه برنامه‌ای برای فردا دارید. چالش بسیار بزرگی پیش رو داریم. تیم جوانی داریم که قابلیت پیشرفت دارد و اگر تصمیم گرفتم بمانم به خاطر بازیکنان است؛ به خاطر محیط پیرامون باشگاه و هواداران است. بازیکنان مهم ترین دلیل بودند. متقاعد شده‌ایم که با آنها می‌توانیم به پیشرفت ادامه بدهیم."

غیبت بورگوس در مراسم تمدید؟ "مونو در حال مذاکره بر سر قرارداد شخصی و جدیدش است که امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه مطلوب برسد. نسبت به گامی که برداشته‌ام، باور دارم. به باشگاه و بازیکنان اعتقاد دارم."

دیگو کوستا مقابل رایو وایکانو به میدان می‌رود؟ "دیگو کاملا با موراتا سازگار است و می‌توانند کنار هم بازی کنند. از طرفی با توجه به روحیه رقابت طلبی که او دارد، نمی‌توان برای مدت زیادی جلوی او را گرفت. دیگو در حال بازگشت به اوج است. با دیدن تمریناتش و جاه طلبی‌ای که از او سراغ دارم، بیایید امیدوار باشیم از همین بازی شروع کند."