سیمئونه: برای پیروزی به لندن خواهیم رفت

سرمربی روخی بلانکوس با امیدواری به استقبال بازی های هفته آخر گروهش خواهد رفت؛ وی معتقد است فوتبال پُر از نتایج عجیب بوده و یکی از این نتایج را قره باغ می تواند در مقابل رم رقم بزند ......

سرمربی روخی بلانکوس با امیدواری به استقبال بازی های هفته آخر گروهش خواهد رفت؛ وی معتقد است فوتبال پُر از نتایج عجیب بوده و یکی از این نتایج را قره باغ می تواند در مقابل رم رقم بزند.

یخِ اتلتیکو مادرید در بازی های اروپایی باز شد و آن ها پس از پنج هفته رنگ پیروزی را دیدند و با نتیجه 2-0 رم را شکست دادند؛ حالا این تیم با امیدواری به بازی های روز آخر نگاه می کند. دیگو سیمئونه نیز تایید کرد امیدوار است نتایج هفته آخر به نفع تیمش رقم بخورد.

پس از پیروزی خانگی مقابل رم، سیمئونه در مصاحبه ای با مدیاست پرمیوم در مورد گریزمان گفت:

امیدوارم این گل باعث شود او از برزخی که در آن گرفتار شده بود، خارج شود. تعویض ها به ما قدرت و سرعت بیشتری داد. این یک بازی بسیار مهم بود؛ دقیقا مثل بازی روز اول در المپیکو، جایی که آلیسون عالی ظاهر شد.

رم در ابتدای بازی با پرس سنگین در نیمه زمین ما، کار را برایمان سخت کرده بود اما در ادامه با تغییراتی که اعمال کردیم و تعویض هایی که داشتیم، شرایط را به نفع خودمان رقم زدیم. بچه ها اهمیت شرایط موجود را درک کردند و فهمیدند که می توانند به این رم، ضربه بزنند.

تحت تاثیر بازی رم قرار گرفتم؛ آن ها در نیمه اول به خوبی ما را تحت فشار قرار دادند؛ راجا ناینگولان، روحیه شگفت انگیزی دارد و از آن بازیکنانی است که اگر در تیم من بازی می کرد؛ خیلی خوب می شد. [برای تیم من ساخته شده است]

صعود از این گروه؟ به وضوح رم از قره باغ قوی تر است اما ما در فوتبال چیزهای عجیبی دیده ایم. در مورد خودمان، فقط برای پیروزی به لندن خواهیم رفت و بعد صبر می کنیم تا ببینم چه پیش می آید.

تگ ها


اخبار روز اتلتیکو مادرید UEFA Champions League فوتبال