سیمئونه: به جدایی گریزمان فکر نمی‌کنم/ اوبلاک بهترین گلر دنیاست

سیمئونه به تمجید از شاگردانش پرداخته است...

سیمئونه به تمجید از شاگردانش پرداخته است

سرمربی اتلتیکو مادرید به ستایش از گریزمان و اوبلاک پرداخت و معتقد است آنها در این تیم می مانند.

به گزارش مدال، از هفته سی و دوم رقابت های لالیگای اسپانیا، دو تیم اتلتیکو مادرید و سلتاویگو به مصاف هم رفتند. آنتوان گریزمان موفق شد در دقیقه 42، گل برتری میزبان را در وندا متروپولیتانو به ثمر برساند. در دقیقه 74 نیز آلوارو موراتا که به عنوان یار تعویضی وارد میدان شده بود، گل دوم تیمش را به ثمر رساند. شایعاتی در مورد جدایی گریزمان در پایان فصل به گوش می رسد و دیگو سیمئونه پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:

"تکرار خواهم کرد. او یکی از کاپیتان های ماست. باشگاه تلاش فوق العاده ای کرده تا روی او حساب کند. او در مادرید خوشحال و برای این تیم مهم است و هیچ چیزی باعث نمی شود فکر کنم او قرار است جدا شود."

یان اوبلاک دیگر بازیکنی است که انتظار می رود پیشنهادات سنگینی در تابستان دریافت کند:

"اوبلاک بهترین دروازه بان جهان است. خوش شانس هستیم که او انتخاب کرده تا برای ما بازی کند. او باعث افتخار ماست. امیدوارم به پیشرفتش ادامه دهد زیرا از روی اولی که به اینجا آمد، در حال پیشرفت بوده است."

در ابتدای فصل خیلی ها اتلتیکو را مدعی قهرمانی می دانستند اما مصدومیت های زیاد باعث شد آنها در مقاطعی از فصل افت کنند:

"سخت است بخواهیم بگوییم چه اتفاقاتی می توانست بیفتد. می خواهیم پیش فصل خوبی داشته باشیم تا فصل بعد خوب عمل کنیم و تمام بازیکنان در دسترس باشند. من ترسی ندارم که صادقانه بگویم پیش فصل خوبی در تابستان قبل نداشتیم."