سیمئونه تایید کرد؛ احتمال جدایی فیلیکس از اتلتیکو

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، احتمال جدایی ژائو فلیکس از این تیم در ماه ژانویه را رد نکرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فلیکس در سال ۲۰۱۹ با شکستن رکورد نقل و انتقالاتی اتلتیکو مادرید و با امضای قراردادی به ارزش ۱۲۶ میلیون یورو از بنفیکا به این تیم پیوست.

با این حال این بازیکن ۲۲ ساله نتوانست ثبات خوبی در ترکیب این تیم داشته باشد و نمایش درخشانی را از خود ارائه دهد .

مصدومیت‌های متعدد نیز باعث شد که زمان حضور او در میدان در رقابت‌های این فصل محدود شود و شایعاتی درباره احتمال جدایی او در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به گوش برسد.

فلیکس در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ در ترکیب پرتغال از ناحیه مچ پا مصدوم شد تا مسابقات اول فصل اتلتیکو را از دست بدهد و پس از آن در ماه نوامبر از ناحیه ماهیچه ران پا دچار مصدومیت شد.

جذب ماتئوس کونا و آنتوان گریزمان در این تابستان باعث شد که فرصت او برای حضور در میدان کمتر از پیش شود و فلیکس تا به حال فقط در شش بازی در ترکیب اصلی قرار داشته و تنها یک گل به ثمر رسانده است.

دیه‌گو سیمئونه در کنفرانس خبری خود در پاسخ به سوالی درباره احتمال جدایی این بازیکن پرتغالی در ماه آینده گفت:« من همیشه همه چیز را درک می‌کنم و از هر اتفاقی استقبال می‌کنم. مهم‌ترین چیز تیم است. ژائو بازیکن مهمی برای تیم ما است.»

با این حال این مربی آرژانتینی در ادامه به تمجید از عملکرد فلیکس در دیدار برابر رئال مادرید  پرداخت که به عنوان بازیکن تعویضی در آن حضور پیدا کرده بود:« او باید عملکردی که چند روز قبل در برنابئو به نمایش گذاشت را تکرار کند. او ۳۰ تا ۳۵ دقیقه بازی کرد و تمام استعدادی که داشت را  نشان داد. امیدوارم او این کار را تکرار کند چون ما به چنین بازیکنی نیاز داریم.»

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید ژائو فلیکس فوتبال جهان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال