سیمئونه: تیم ساری با تیم آلگری متفاوت است

دیگو سیمئونه معتقد است سبک بازی یوونتوس ساری با تیم مکس آلگری کاملاً متفاوت است...

به گزارش خبرنگار مدال، فرداشب اتلتیکومادرید در اولین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان یوونتوس خواهد بود. دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو در کنفرانس خبری این بازی  به خبرنگاران گفت:

"در بازی فرداشب به انتقام گرفتن فکر نمی‌کنیم. یوونتوس تیم قدرتمندی است و بازیکنان باکیفیتی دارد اما ما ّم امسال تیمی متفاوت‌تر از سال گذشته داریم و من امید زیادی به بازیکنانم دارم. حضور ساری در یووه می‌تواند به سود آنها باشد زیرا آنها با سبکی متفاوت بازی می‌کنند و این کار را برای ما دشوار خواهد کرد. لیگ قهرمانان تورنومنت خطرناکی است و همیشه اوضاع آنطور که می‌خواهید پیش نمی‌رود. ما همیشه خواهان پیشرفت هستیم و چه ما را مدعی بدانید، چه نه، ما تلاش خود را برای قهرمانی خواهیم کرد."

او درباره کریستیانو رونالدو ادامه داد:

"مقابله با رونالدو برای هر تیمی دشوار است. او مقابل دروازه بسیار خطرناک است و ممکن است از هر توپ ساده‌ای یک گل خلق کند. ما برای یوونتوس وظایفی فراتر از مهار رونالدو داریم زیرا آنها ستارگان زیادی جز او دارند. رونالدو پارسال خوشحالی بعد از گل من را تکرار کرد زیرا حس من را بعد از آن پیروزی درک کرده بود."

ال‌چولو درباره حذف سال گذشته مقابل یووه گفت:

"تیم ساری با آلگری متفاوت است و حضور همان بازیکن‌ها باعث نمی‌شود که ما همان رویه سال گذشته را دنبال کنیم. من از اشتباهات تیم به بازیکنان گفته‌ام و فکر می‌کنم آمادگی رویارویی با تیم قدرتمندی چون یوونتوس را داریم."

اخبار مرتبط:

ساری: اتلتیکومادرید مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان است

تگ ها


دیگو سیمئونه روخی بلانکو انتقام از یوونتوس فوتبال جهان کریستیانو رونالدو یوونتوس اتلتیکو مادرید اتلتیکو مادرید-یوونتوس UEFA Champions League فوتبال