سیمئونه خواستار جذب ستاره اینتر شد

روزنامه AS اسپانیا خبر داد که به زودی قرارداد دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید تا سال ۲۰۲۴ تمدید خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه AS اسپانیا در شماره امروز خود نوشت اتلتیکو مادرید با الچولو به توافق رسیده است که قرارداد خود را برای دو سال دیگر تمدید کند تا این مربی باتجربه تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ در وندا مترو پولیتانو بماند. ضمن اینکه سیمئونه درخواست امضای قرارداد با ستاره اینتر را دارد.


این روزنامه در ادامه نوشته است که دیگو سیمئونه طی چند روز آینده قرارداد جدید خود را با اتلتیکو امضا خواهد کرد. قرارداد فعلی الچولو در ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ به پایان رسید و مدیران روخی بلانکو برای تمدید قرارداد سیمئونه، با خواهر و مدیربرنامه او مذاکراتشان را انجام دادند و توافق برای تمدید قرارداد ۲ ساله، حاصل شد.


آ.اس همچنین مدعی شده است که سیمئونه برای تقویت خط حمله خود خواهان به خدمت گیری لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی خط حمله اینتر شده است اما به دلیل شرایط اقتصادی ناشی از اپیدمی کرونا، این مسئله معادلات را بسیار پیچیده کرده است چرا که اینتر برای فروش ستاره خود ۷۰ میلیون یورو درخواست کرده است.


مدیران چینی اینتر که بر فروش حداقل یک ستاره خود در این تابستان تأکید دارند، لائوتارو مارتینز و اشرف حکیمی دو مهره تأثیرگذار خود را از لیست غیرقابل فروش بودن خارج کرده اند و آنها برای بهبود تراز مالی خود به دنبال فروش ستاره هایشان هستند.

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید فوتبال جهان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال