سیمئونه در آستانه تمدید قرارداد با اتلتیکو

دیگو سیمئونه به زودی قراردادی جدید با اتلتیکو امضا خواهد کرد که او را برای سال های بیشتری در این باشگاه نگه خواهد داشت ......

دیگو سیمئونه به زودی قراردادی جدید با اتلتیکو امضا خواهد کرد که او را برای سال های بیشتری در این باشگاه نگه خواهد داشت.

تابستان 2016 و پس از دومین شکست متوالی برابر رئال در فینال لیگ قهرمانان، سیمئونه برای ماندن در اتلتیکو دچار تردیدهایی جدی شده بود اما سپس قراردادش را تمدید کرد.

 او که از ژانویه 2011 هدایت اتلتیکو را بر عهده دارد و این باشگاه را به بالاترین سطح فوتبال اروپا بازگرداند، تا سال 2020 با روخی بلانکوس قرارداد دارد اما طبق ادعای رادیو مارکا، برای تمدید مجدد، به توافق نهایی رسیده و کار بر روی برخی جزئیات باقی مانده است.

مذاکرات باشگاه با سیمئونه از تابستان شروع شده بود و حالا دو طرف به توافقات کلی دست یافته اند. پس از تمدید، سیمئونه دستمزدی بالاتر از همه بازیکنان اتلتیکو دریافت خواهد کرد حتی بالاتر از گریزمان که گفته می شود سالانه بالغ بر 25 میلیون یورو دستمزد می گیرد.

طبق این گزارش، سیمئونه بندی در قراردادش گنجانده است که در صورت رسیدن پیشنهاد اینتر، او بتواند پیش از اتمام قراردادش، اتلتیکو را ترک کند. سیمئونه همواره از علاقه اش برای مربیگری در باشگاه سابقش اینتر سخن گفته است.

تگ ها


اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال