سیمئونه در ال کلاسیکو طرفدار چه تیمی است؟

برای سرمربی اتلتیکو امشب مهم نیست چه تیمی برنده دیدار ال کلاسیکو باشد....

به گزارش "ورزش سه" اتلتیکو مادرید که هفته هاست دچار افت شده و با از دست دادن امتیازات بسیار، اکنون دیگر حاشیه امنیت امتیازی گذشته را در لالیگا ندارد، فردا شب باید در غیاب لوئیس سوارز مصدوم به مصاف رئال بتیس در بنیتو ویامارین برود.

امشب رئال و بارسا در ال کلاسیکو به میدان می روند و اتلتیکو قطعا در پایان این بازی، موقتا صدر جدول را از دست خواهد داد.

دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو می گوید این بازی را تماشا خواهد کرد:« واضح است که ال کلاسیکو را تماشا خواهم کرد. دیداری با سطح توجهات جهانی را باید دید. هر دو تیم فصل را بد شروع کردند ولی الان در فرم بسیار خوبی قرار دارند. بارسا در لالیگا مدعی است و رئال در لالیگا و لیگ قهرمانان شانس قهرمانی دارد. برایم مهم نیست چه تیمی ببرد چرا که هر نتیجه ای رقم بخورد، به سود ما نخواهد بود و تمرکز مان روی پیروزی بر رئال بتیس است. چه مساوی شود یا هر کدام ببرند، روی هدف ما یعنی پیروزی در بازی فردا تاثیرگذار نخواهد بود.»

سیمئونه در مورد غیبت لوئیس سوارز(سه هفته به دور از میادین خواهد بود) و نیز مارکوس یورنته محروم گفت:« این دو با ما نیستند ولی توماس لمار، کاراسکو، ژوائو، سائول و کسانی دیگر هستند که بتوانند گلزنی کنند. در جنگ های هوایی نیز خیمنز، هرموسو و ساویچ را داریم. برای پیروزی به اتحاد و انسجام تیمی نیاز داریم. البته واضح است که غیبت سوارز با ۱۹ گلی که برای مان زده به چشم خواهد آمد، ولی برای پر کردن جای خالی او باید انرژی بیشتری در زمین بگذاریم.»

تگ ها


اتلتیکو مادرید لوئیس سوارز دیگو سیمئونه ال کلاسیکو فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال