سیمئونه در اندیشه شکست بارسا؛ امیدواری به هافبک‌ها

دیه‌گو سیمئونه می‌خواهد در بازی امشب مقابل بارسا پیروز شود تا اختلاف این دو در صدر جدول کمتر شود....

دیه‌گو سیمئونه می‌خواهد در بازی امشب مقابل بارسا پیروز شود تا اختلاف این دو در صدر جدول کمتر شود.

اتلتیکو مادرید امشب در یکی از مهم‌ترین دیدارهای فصل خود به مصاف بارسلونا خواهد رفت.
به گزارش مدال، این دیدار که از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه نیوکمپ برگزار می‌شود جزو آخرین فرصت‌های سیمئونه برای کم کردن فاصله با صدر جدول است. به همین دلیل او تمام بازیکنان مورد نیاز خود را برای این بازی در لیست قرار داده تا با تمام قوا مقابل کاتالان‌ها قرار گیرد.
سیمئونه احتمالا ساول، توماس پارتی، رودریگو و کوکه را در میانه میدان قرار می‌دهد تا با ۴ نفر، آرتور، بوسکتس و راکیتیچ را متوقف کند. این چهارنفر جزو محبوب ترین بازیکنان سیمئونه در اتلتیکو هستند و پتانسیل متوقف کردن بارسا را دارند زیرا پیشتر یوونتوس را هم در واندا مترو پولیتانو زمین‌گیر کردند! رودریگو و توماس در قلب خط هافبک بازی خواهند کرد تا ساول و کوکه آزادی بیشتری داشته باشند. این چهار نفر تا به حال تنها در ۳ بازی کنار هم بازی کرده‌اند و اتلتیکو هنوز با حضور این ۴ نفر شکست نخورده‌ است.
مهم‌ترین مشکل سیمئونه برای این دیدار وجود موراتا، کاستا و گریزمان است که هر سه در بهترین حالت خود قرار ندارند و البته سیمئونه باید از بین این ۳ نفر، منتخبین خود را در زمین قرار دهد. این مسابقه فرصت خوبی برای این مهاجمان است تا سطح خود را بالاتر ببرند و خود را به عنوان مهاجم اصلی اتلتیکو مطرح کنند.