سیمئونه: در خرید سوارز تردید نکردم

دیگو سیمئونه درباره واکنشش وقتی که فهمید ممکن است اتلتیکو بتواند با سوارز قرارداد ببندد صحبت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای اتلتیکو مادرید، را بارسا نخواست. او پس از جدایی تلخ از کاتالان ها به اتلتیکو پیوست و به این تیم کمک کرد تا پس از سالها در لالیگا به قهرمانی برسد.

دیگو سیمئونه، سر مربی اتلتیکو، درباره هیجان زدگی خود وقتی که برای اولین بار شنید اتلتیکو ممکن است بتواند سوارز را به خدمت بگیرد، صحبت کرده است.

سوارز دراین فصل نقشی کلیدی در قهرمانی اتلتیکو داشت و بهترین گلزن این تیم بود. سیمئونه از ابتدا و پیش از پیوستن ستاره اروگوئه ای به اتلتیکو، می دانست که او می تواند در نبرد بر سر قهرمانی تعیین کننده باشد.

سیمئونه گفت: "وقتی این فرصت برای اتلتیکو پیش آمد که با سوارز قرارداد ببندد، باشگاه به من زنگ زد و گفت که نظرت درباره لوییس سوارز چیست؟ من گفتم جدی می‌گویید؟ اصلا از من نپرسید، بگذارید تلاش‌مان را برای گرفتن او بکنیم. بعد باشگاه اجازه داد که من با سوارز صحبت کنم.

وقتی با او صحبت کردم اولین چیزی که به سوارز گفتن این بود: ببین لوییس ما نیاز داریم که ببریم و تو هم می خواهی که ببری، پس این فرصت وجود دارد."

سیمئونه همچنین اضافه کرد که او با دیدن عطش سوارز به پیروزی از همان نخستین روز شگفت زده شده است.

سیمئونه افزود: "بازیکنانی هستند که موهبتی جادویی دارند، مثل سوارز که یک برنده ذاتی است.

او در بحبوحه جنجال ها و صحبت هایی که درباره جدایی‌اش از بارسا می شد، با سرکشی و یاغی‌گری یک بچه ۲۰ ساله و با اشتیاق به اینکه نشان دهد هنوز توانایی‌اش را دارد، پیش ما آمد... و وقتی آدمی که به پیروزی و قهرمانی عادت دارد، به تیمی می آید که نیاز به بردن و قهرمانی دارد... سالی که پیش رو است می تواند خیلی خوب به نظر برسد!"

بیشتر بخوانید:

کسی روی اتلتیکو حساب نمی‌کرد ولی قهرمان شدیم

سوارز: اتلتیکو؟ بله البته که می‌مانم!

 

 

تگ ها


دیگو سیمئونه لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید فوتبال جهان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال