سیمئونه در پاسخ به ژاوی؛ نمی‌توانی اتلتیکو را درک کنی

نشست خبری مربیان اتلتیکو و بارسلونا به محلی برای اظهارنظر در مورد سبک بازی تیم های شان و پاسخ به انتقادات طرف مقابل تبدیل شد....

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب در نوکمپ بارسا میزبان اتلتیکومادرید در هفته ۲۳ لالیگاست. تقابل دو سبک متفاوت فوتبال که مثل همیشه جذاب و نزدیک خواهد بود.

ژاوی هرناندز سرمربی بارسا همواره از منتقدان سبک بازی اتلتیکوی دیه گو سیمئونه بوده و این مساله را هرگز پنهان نکرده است. 

دیه گو سیمئونه در کنفرانس خبری امروز خود و در شروع صحبت هایش در پاسخ به سوالی در مورد انتقادات ژاوی از سبک بازی اتلتیکو گفت:« طرز تفکر ژاوی بسیار قابل احترام است چون او این شانس را داشته که در دوران حضورش در بارسلونا با فوتبالیست ها و بازیکنان بزرگ همراه باشد و موفقیت های زیادی را تجربه کند..

من سبک بازی بارسلونا را دوست دارم. آن ها فلسفه ای را که در تمام عمر خود داشته اند، به خوبی تحمیل کرده اند. از زمان حضورم در اتلتیکو، بارسلونا همیشه برای قهرمانی در تمام رقابت ها جنگیده است و حال با خریدهای جدید، دوباره شانس هایی برای موفقیت در ادامه فصل دارند.»

ال چولو ادامه داد:« سال ۲۰۱۶ ژاوی گفت که سبک بازی اتلتیکو مناسب یک تیم بزرگ نیست. او حالا مربی شده و می تواند آنچه که می خواهد و در ذهنش دارد را بسط بدهد. ما به گونه ای بازی می کنیم که جریان مسابقه به سمت موافق مان پیش برود تا بتوانیم به حریف ضربه بزنیم.

ژاوی نمی تواند سبک بازی ما را درک کند چون همیشه با یک سبک و فلسفه طرف بوده اما اگر در موقعیت های متفاوتی قرار می گرفت و برای رسیدن به پیروزی مجبور به استفاده از روش دیگری می شد، می توانست درک کند که فوتبال فقط به یک سبک بازی نمی شود. او بازیکن فوق العاده ای بود و حالا باید سعی کند که ثابت کند مربی بزرگی است. مطمئنم شرایط برایش خوب پیش خواهد رفت.»

تگ ها


ژاوی دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید بارسلونا