سیمئونه: سخت‌ترین فصل حضورم در اتلتیکو بود

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکومادرید یکشنبه شب در هفته سی و هفتم لالیگا برابر رئال بتیس یک بر یک مساوی کرد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکومادرید یکشنبه شب در هفته سی و هفتم لالیگا برابر رئال  بتیس یک بر یک مساوی کرد. قرمز و سفیدپوشان با این تساوی جایگاه سومی خود را تثبیت کردند و فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهند داشت.

دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: بازی کاملی بود. در دقایق ابتدایی خیلی خوب شروع کردیم. سپس حریف بهتر از ما کار کرد و موقعیت های گل داشت. خستگی زیادی در میان بازیکنان وجود دارد؛ به خصوص آن هایی که در بیشتر فصل بازی کردند. با این حال با تمام وجود برای تیم بازی می کنند.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه اظهار کرد: سخت ترین فصل حضورم در اتلتیکو بود. گاهی اوقات با مشکلاتی رو به رو می شدیم که باعث می شد به روند ثابتی نرسیم. در اکتبر (مهر) همه چیز به هم ریخت. اکنون برای چندمین بار جایگاه سوم را کسب کردیم و کمتر از دیگر تیم ها گل دریافت کردیم. بیشتر امتیازهای مان را در بازی های برگشت به دست آوردیم. توانستیم در رقابت با سویا پیروز شویم چون ناامید نشدیم و از دسامبر (آذر) یک روند ثابت پیدا کردیم. باید به بازیکنان به خاطر صعود مستقیم به لیگ قهرمانان پاداش داد. برای من این موضوع یک خوشحالی بزرگ است.

سیمئونه افزود: در این فصل نتوانستیم فینال کوپا دل ری و لیگ قهرمانان را تجربه کنیم اما در مجموع خوب کار کردیم. انتقادها باعث بهتر شدن مان می شود. بدون آنها نمی توانیم به پیشرفت ادامه بدهیم. با آغوش باز پذیرای انتقادات هستم. شاید باید کمی به تیم فرصت داد. در نوامبر خبرهایی منتشر کردند و نوشتند بازیکنان از من پیروی نمی کنند. بیان کردن این ها جمله ها و اتهام زنی بسیار آسان هستند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال