سیمئونه:سوپرلیگ؟ هرجا بگویند تیمم را هدایت می‌کنم

سرمربی اتلتیکو مادرید قصد دارد با قهرمانی در لالیگا فضلی دو قطبی از این لیگ را دور کند....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید شب گذشته توانست با برتری ۵-۰ بر ایبار روحیه مضاعفی بگیرد و ناکامی های اخیر در لالیگا را فراموش کند. شاگردان دیه گو سیمئونه تا دقایق پایانی نیمه اول متوقف شده بودند ولی آنخل کوریا توانست دقایق ۴۲ و ۴۴ دو گل بزند و اتلتیکو را با خیالی راحت به رختکن بفرستد.

در نیمه دوم نیز سه گل دیگر برای روخی بلانکوس به ثبت رسید تا صدر جدول همچنان حفظ شود.

دیه گو سیمئونه در نشست خبری پس از بازی و در مورد اینکه انجام بازی قبل از برگزاری بازی های رئال و بارسا به سود تیمش است یا خیر گفت:« مهم نیست. چیزی که اهمیت دارد، پیروزی است و این اجازه می دهد تا برای بازی بعدی با روحیه و خیالی آسوده خودتان را آماده کنید. می گفتند لیگ اسپانیا افت کرده ولی می بینید که رئال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده و ویارئال هم در نیمه نهایی لیگ اروپاست.

بارسا فاتح کوپا ل ری شده و سویا خودش را به جمع مدعیان قهرمانی لالیگا اضافه کرده است. در چنین لیگ دشوار با تیم های بزرگ، باید هر هفته مهیای برد باشید و فرقی نمی کند زودتر از رقبا بازی کنید یا بعد از آنها. هدف ما یک چیز است؛ پایان دادن به روند قهرمانی های متوالی بارسا و رئال و خارج کردن لالیگا از این دو قطبی.»

سیمئونه در مورد سوپرلیگ جدید اروپا که اتلتیکو نیز جزو باشگاه های موسس است، چنین گفت:« من مربی هستم و هر جا بگویند تیمم را هدایت خواهم کرد. تردیدی ندارم که سران باشگاه بهترین را برای تیم می خواهند و تصمیمات شان به صلاح همه است.»

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید فوتبال جهان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال