سیمئونه: مطلقاً به صعود نکردن فکر نمی‌کنم

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید تداوم روند ضعیف نتیجه گیری تیمش با تساوی خانگی برابر قره باغ آذربایجان را به قضا و قدر ربط داد ......

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید تداوم روند ضعیف نتیجه گیری تیمش با تساوی خانگی برابر قره باغ آذربایجان را به قضا و قدر ربط داد.

روند نتایج ناامید کننده روخی بلانکو در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته (سه شنبه) با تساوی یک بر یک این تیم برابر قره باغ آذربایجان که از دقیقه 59 بازی 10 نفره شده بود، ادامه پیدا کرد و شانس صعود شاگردان دیه گو سیمئونه به مرحله یک هشتم نهایی به طور جدی به خطر افتاد.

اتلتیکومادرید اکنون با 3 امتیاز در رده سوم قرار دارد، در حالی که رم 8 امتیازی و چلسی 7 امتیازی اول و دوم هستند.

سیمئونه در کنفرانس خبری پس از دیدار خانگی که تیمش از دقیقه 40 تا 56 آن از حریف کوچک خود عقب افتاده بود، به خبرنگاران گفت: تقدیر به ما روی خوش نشان نمی دهد اما ما باید بر این وضعیت غلبه کنیم. بازی مان بد نبود اما به اندازه کافی در زدن ضربات آخر دقت نمی کردیم. ما با اضطراب و استرس حمله می کردیم به خصوص در نزدیکی دروازه حریف.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید درباره احتمال ناکامی تیمش برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی هم اظهار داشت: من حتی به این موضوع فکر هم نمی کنم. در حال حاضر ما باید به بازی بعدی مان در لیگ برابر دپورتیوو لاکرونیا فکر کنیم. بعد از آن هم سعی خواهیم کرد که در خانه رم را شکست دهیم و ببینیم چه می شود.

در حالی که اغلب مشکلات این فصل اتلتیکو مادرید در فاز تهاجمی بوده است، این تیم برابر قره باغ اشتباهات تدافعی فابل توجهی داشت، موردی که سیمئونه آن را عادی نمی دانست.

وی تأکید کرد: حریف در شرایطی ویژه به ما ضربه می زد. ما در بازی برابر سلتاویگو هم با یک حصار مواجه شده بودیم اما آنجا خوب دفاع کردیم. سعی کردیم بازی را ببریم و نتوانستیم و در این ناکامی من کاملاً مسئولم. حالا چاره ای نداریم جز اینکه دو بازی بعدی مان را ببریم.

سیمئونه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا اتلتیکو مادرید هویتش را فراموش کرده است، عنوان کرد: بازیکنان ما به شیوه همیشگی بازی کرده اند و ما با این شیوه بازی 30 تا 40 مسابقه نظیر مسابقه امشب را برده ایم. تفاوتش اما در این بود که در شب های دیگر گلی به ثمر می رسید که قدرت روانی تیم مان را افزایش می داد.

تگ ها


اخبار روز اتلتیکو مادرید UEFA Champions League فوتبال