سیمئونه: می خواهیم به بارسلونا آسیب بزنیم

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید علاقه ای به اظهارنظر در مورد آنتوان گریزمان ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکومادرید این هفته در دیداری حساس و تعیین کننده باید در پایتخت به مصاف بارسلونا برود و برتری در این دیدار می تواند تیم پیروز را به قهرمانی در این فصل امیدوار کند. دیگو سیمئونه در نشست خبری قبل از این دیدار حاضر شده و مدعی شد این دیدار نیز فرصتی برای پیروزی در لالیگا برای اولین بار در دوران سرمربیگری او خواهد بود.

دیگو سیمئونه گفت: "هر دیداری مقابل بارسلونا همیشه یک فرصت برای غلبه بر این تیم بود و این دیدار نیز هم همین است. ما سعی خواهیم کرد راه حلی که بتوانیم به بارسلونا آسیب بزنیم را پیدا کنیم. بارسلونا تیمی با بازیکنان جوان و با تجربه سطح بالا بوده و رویارویی با این تیم مثل همیشه سخت، دشوار و پیچیده خواهد بود.  بارسلونا همان تیم همیشگی بوده و فقط با سرمربی جدید احتمالا تفاوت های ظریفی در سبک بازی این تیم ایجاد شده است."

رویارویی با آنتوان گریزمان: "من علاقه زیادی به او دارم، اما الان این وطیفه من نیست که در مورد گریزمان نظر بدهم و این وظیفه سرمربی بارسلونا است."

شرایط بازیکنان اتلتیکومادرید: "کوکه بازیکن بسیار مهمی است و من بارها موضوع این را گفته ام. بعد از سپری کردن دوران قرنطینه، کوکه رشد زیادی پیدا کرده و از نظر تاکتیکی بازیکنی بسیار مهم است. دیگو کاستا نیز می تواند از ابتدا در ترکیب ثابت قرار گیرد و من او را به عنوان یکی از گزینه های احتمالی حضور در ترکیب ثابت در نظر می گیرم. کاراسکو نیز مانند بسیاری از بازیکنان دیگر در سطح خوبی است. البته کاراسکو دو الی سه هفته غایب بود، اما در طول این هفته توانست در کنار دیگر بازیکنان تمرین کند. رقابت خوبی بین بازیکنان برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت وجود دارد، سائول می تواند بازی کند و شرایط لمار نیز بسیار خوب است."

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید بارسلونا