سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد

دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، از قهرمانی این تیم در مسابقات لالیگا ابراز خوشحالی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم قابل احترام اتلتیکومادرید که در اکثر هفته های این فصل صدرنشین رقابت های لالیگا بود امشب موفق شد در مسابقه پایانی خود برابر وایادولید به پیروزی دست پیدا کند و عنوان قهرمانی را به دست آورد.

دیه گو سیمئونه، سرمربی موفق اتلتیکو، بعد از قهرمانی تیمش گفت: " باشگاه به رشد خود ادامه می‌دهد. شاید مردم بی حوصله و خسته شوند اما من سخت گیر هستم. وقتی از او سوال پرسیده شد که چرا در این جا می مانم، آن لحظه می دانستم که باشگاه می تواند به رشد خود ادامه دهد و امیدوارم که در آینده نیز اینگونه باشد.

امروز داشتم بازی های گذشته را دنبال می کردم؛ وقتی در حال ترک کالدرون بودیم و این بحث وجود داشته آیا ادامه خواهیم داد یا خیر و من گفتم بله می خواهم بمانم زیرا اعتقاد داشتم که این باشگاه آینده دارد و در مورد آن اشتباه نمی‌کردم."

سیمئونه در ادامه گفت: "برای بسیاری از مردم خوشحالم. اولین حسی که به من دست می دهد این است که در چنین سال سختی با حضور بسیاری از خانواده و دوستان، هوادارانی که از دنیا رفتند، امسال قهرمانی اتلتیکو متفاوت است. این یکی از بهترین سال های ممکن برای قهرمانی بود. این قهرمانی با قبلی متفاوت بود. جهان امروز وضعیت بسیار ناراحت کننده ای را تجربه می کند. امیدوارم که بتوانیم شادی را برای بسیاری از افراد که روزهای بسیار بدی را سپری کرده اند به ارمغان آوریم."

عملکرد لوئیس سوارز در محوطه جریمه: "من دو روز پیش در این باره صحبت کرده بودم و شاید خوش شانس بودم. با این حال نام خانوادگی او سوارز است و این گویای همه چیز است."

تگ ها


دیگو سیمئونه لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید