سیمئونه و ژست تواضع: صحبت قهرمانی نیست

دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو بعد از پیروزی تیمش مقابل بارسلونا از تایید صحبتهای خبرنگاران مبنی بر شانس بالای اتلتیکو مادرید برای قهرمانی در لالیگا خودداری کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو دیشب بعد از پیروزی ۱-۰ تیمش مقابل بارسلونا به وضوح خوشحال بود اما او از تایید ادعای خبرنگاران مبنی بر شباهت تیمش به اتلتیکوی فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ که قهرمانی لالیگا را بدست آورد خودداری کرد و سعی کرد در مقابل این ادعاها تواضع پیشه کند.

اتلتیکو با ارائه یک بازی برتر در مقابل بارسلونا موفق شد حریف قدرتمندش را در واندا متروپولیتانو شکست دهد و با یک بازی کمتر نسبت به سوسیداد صدرنشین و تنها به دلیل گل زده کمتر در رتبه دوم جدول لالیگا قرار بگیرد. با توجه به وضعیت نابسامان بارسلونا و نتایج ضعیفی که رئال مادرید تا اینجا بدست آورده بخش زیادی از ناظرین تیم سیمئونه را شانس مهم قهرمانی در لالیگا می دانند.

سیمئونه در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه شباهتی بین این تیم و اتلتیکوی فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ که قهرمان لالیگا شد می بیند گفت: " نه‌، نمی بینم. مهمترین چیزی که برای ما ارزش دارد این است که پیشرفت فوتبالیستهای ما نسبت به فصل گذشته کاملاً مشخص است. ما در زمین بهتر کار می کنیم و این برای هر کسی که عملکرد ما را بررسی کند کاملاً مشهود است".

سرمربی اتلتیکو در ادامه گفت: " این تیم به من شور و اشتیاق می دهد چون می بینم بچه ها چطور با تمام وجود می خواهند به موفقیتهای بزرگ دست پیدا کنند و بازی به بازی این را به نمایش می گذارند. فوتبال ورزشی است که باید مسابقه به مسابقه بازی شود. گاهی تیم برنده می شود و گاهی چاره ای جز قبول شکست ندارد. ما در بازی‌های قبلی مان مقابل بارسا هم همیشه به پیروزی نزدیک بودیم البته به جز بازی سوپرکاپ که در عربستان برگزار شد. ما امروز برنده شدیم و این برنامه ما و هدف مان را تغییر نمی دهد. من از تلاشی که تیمم به خرج داد واقعاً راضی هستم".

بیشتر بخوانید:

پایان طلسم طولانی سیمئونه برابر بارسلونا

این بدترین بارسلونای ۲۵ سال اخیر است

 

 

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید فوتبال جهان اتلتیکو مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال