سیمئونه: چهار دقیقه تا شکست بارسلونا کم آوردیم

چولو به دفاع از سبک بازی تیمش در مقابل انتقادات پرداخت. دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید بهت ......

چولو به دفاع از سبک بازی تیمش در مقابل انتقادات پرداخت.

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید به توقف خانگی تیمش برابر بارسلونا واکنش نشان داد.

به گزارش موندو دپورتیوو، اتلتی شب گذشته در حالی که تا آخرین ثانیه‌ها با گل کوستا از بارسا پیش بود، نهایتا گل مساوی را توسط دمبله دریافت کرد تا چولو یک بار دیگر در شکست دادن آبی اناری‌ها در لالیگا ناکام بماند. سیمئونه پس از بازی گفت:

یک بار دیگر دریافت گل تساوی از بارسلونا در لحظات پایانی. اتلتی چه چیزی برای پیروزی کم داشت؟

4 دقیقه!

بارسلونا را چطور دیدید؟ 

اصلا از سبک بازی آنها شگفت زده نشدم بلکه کاملا برعکس، دقیقا می‌دانستم قرار است این طور بازی کنند. ویدال قرار بود از خط میانی به حملات اضافه شود و دو مدافع کناری تیم در فضاها کار کنند. بدون کوتینیو، مربی می‌دانست تیمش باید چطور بازی کند. خط میانی‌ات را تقویت کن، توپ را در اختیار بگیر و سعی کن از موج دوم حملات استفاده کنی. این روش بارسلونا بود

به نظرتان هواداران از اینکه در خانه و در حالی که پای صدر جدول در میان بود، اتلتی برای مساوی به زمین آمده بود، تعجب کردند؟

چه کسی برای مساوی بازی کرد؟ این را جایی نوشته‌اند؟ این عقیده شما است. بازی نزدیک و تاکتیکی بود. هیچ یک از دو تیم موقعیت گلی نداشتند. یک بار روی حرکت گریزمان و کوستا می‌توانستیم به گل برسیم. نه فضایی برای ضد حمله بود و نه مالکیت سودی داشت. جزئيات نتیجه را رقم زد. از کرنرمان خوب استفاده کردیم و از آن سو بدشانس بودیم که توپ از بین پاهای اوبلاک عبور کرد و لوکاس هم نتوانست آن را دفع کند

بوسکتس گفت سبک اتلتی جذاب نیست؟

این عقیده یک فوتبالیست فوق العاده است. ما هفت سال است به این سبک با دیگران رقابت می‌کنیم و عوض کردنمان سخت است. گرچه مایل بودیم ضدحملات سریع‌تری بزنیم و از اشتباهات بارسا بهتر استفاده کنیم ولی سبک ما همیشه همین بوده است. کورس قهرمانی؟ فکر نمی‌کنم فقط ما و بارسلونا مدعی باشیم. همه تیم‌ها فاصله نزدیکی دارند. همین جدول نشان می‌دهد بازی در هر زمینی دشوار است و هر تیمی می‌تواند شما را به دردسر بیندازد. گرچه مثل همیشه تفاوت‌هایی میان بارسلونا و رئال مادرید با بقیه وجود دارد اما لالیگا امسال جذاب‌تر شده و این برای هواداران خوب است.

و کوستا؟ دیگو مصدومیتی از ناحیه پا داشت و درخواست تعویض داد. هر بار او در زمین باشد و خوب کار کند، شانس بردن ما بسیار بالا می‌رود. امیدوارم مشکلی نداشته باشد چون بی نهایت برای ما مهم است.

سیمئونه همچنین درباره صحنه برخورد توپ به دست ویدال اظهارنظری نکرد و واندا مترو پولیتانو را بهترین ورزشگاه دنیا خواند.

تگ ها


اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال