سیمونه اینزاگی: احتمالا ایموبیله را برای مدتی نخواهیم داشت

لاتزیو در ادامه روند موفقیت آمیزش موفق شد با نتیجه 5-1 کیه وو را شکست بدهد اما این پیروزی تحت تاثیر مصدومیت ایموبیله قرار گرفت ......

لاتزیو در ادامه روند موفقیت آمیزش موفق شد با نتیجه 5-1 کیه وو را شکست بدهد اما این پیروزی تحت تاثیر مصدومیت ایموبیله قرار گرفت. سیمونه اینزاگی نگران وضعیت مهاجم تیمش نیست و فعلا می خواهد از این برد لذت ببرد.
به نقل از Football-Italia، سیمونه اینزاگی پس از پیروزی تیمش گفت:
بچه ها در حال لذت بردن از کارشان هستند. وقتی با موفقیت جلو می رویم و اغلب گل های زیادی به ثمر می رسانیم؛ نشانه خوبی است. از نظر تاریخی، کیه وو همیشه ما را به دردسر می انداخت و امروز هم در نیمه اول، بسیار عالی ظاهر شد. حتی بدون ایموبیله هم نشان دادیم که می توانیم با گل های زیاد برنده شویم. مصدومیتش جدی به نظر نمی رسد اما احتمالا در چند بازی آینده او را در اختیار نخواهیم داشت. خوشبختانه در خط حمله گزینه های زیادی داریم و نانی هم آماده شده تا به تیم کمک کند. بازی های زیادی پیش روی ماست و نانی می تواند مهره ای کلیدی تا انتهای فصل باشد.
لاتزیو این فصل از سیستم کمک داور ویدیویی بسیار گلایه داشته است اما امروز این سیستم به کمک آنها آمد. در شرایطی که بازی ممکن بود مساوی شود؛ داور با VAR پنالتی کیه وو را لغو کرد. اینزاگی افزود:
نظرم تغییر نمی کند؛ باید در این زمینه تغییراتی ایجاد شود. مربیان هم باید از این امتیاز برخوردار شوند که بتوانند از آن استفاده کنند. تکنولوژی به فوتبال کمک می کند و باید به این سیستم برای جا افتادن زمان داد اما نظر من در مورد آن، تغییر نکرده است.

تگ ها


اخبار روز لاتزیو سری آ فوتبال