سینا عشوری همچنان در بلاتکلیفی

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارس، تراکتورسازی با حکم فیفا از دو بنچره نقل و انتقالاتی محروم شده و وضعیت برخی از بازیکنان این تیم نا مشخص است ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس،  تراکتورسازی با حکم فیفا از دو بنچره نقل و انتقالاتی محروم شده و وضعیت برخی از بازیکنان این تیم نا مشخص است.

سینا عشوری هافبک تراکتورسازی در نیم فصل لیگ شانزدهم نامش به دلیل مصدومیت از لیست قرمزپوشان خارج شده و حالا بعد از رفع مصدومیت مسئولان این تیم قصد دارند از این بازیکن استفاده کنند اما با توجه به محرومیت از نقل و انتقلات گفته می شود اجازه این کار را ندارند. از طرف دیگر گفته می شود به دلیل اینکه عشوری قرارداد داشته منعی برای بازگشت او وجود ندارد.

با توجه به همین اظهار نظرات متناقض برای مشخص شدن وضعیت این بازیکن مسئولان تراکتورسازی از فیفا استعلام گرفتند که هنوز جواب قطعی صادر نشده است اما همچنان اخبار و شایعات متناقضی در این مورد شنیده می شود.

عشوری در گفت وگو کوتاه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه وضعیت حضور او در تراکتورسازی به کجا انجامید، گفت: هیچ چیز در این مورد نمی دانم و منتظر هستم تا وضعیتم مشخص شود. هنوز جواب فیفا نیامده و اطلاعی از این موضوع ندارم.

وی در مورد اینکه آیا مذاکرات خود را با سایر باشگاه ها آغاز کرده است، عنوان کرد: خیر منتظر هستم تا تکلیفم در تراکتورسازی مشخص شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال