سینگ: بازی برای هند یک چالش سخت است

امید سینگ بازیکن ایرانی - هندی پارس‌جنوبی جم به تازگی به تیم‌ملی هند دعوت شد تا برای کشور پدری خود به میدان برود....

امید سینگ از بالا رفتن سطح فوتبال هند طی چند سال اخیر و پیشرفت آن‌ها حرف به میان می‌آورد.
به گزارش مدال، سینگ در مصاحبه‌ای عنوان کرد: قبلا هم یکی، دو بار دیگر تیم‌ملی هند با من برای این‌که عضو این تیم شوم، تماس داشتند. 

سرمربی این تیم هم اکنون ایگور استیماچ سرمربی سابق سپاهان است که مربی بدنساز تیم‌ملی هند قبلا مربی من بود. با من تماس داشتند و گفتند که برای کمک به آن‌ها به تیم‌ملی هند بپیوندم. به هرحال بعد از دو، سه سال که این پیشنهاد را داشتم بالاخره قبول کردم که برای تیم‌ملی هند بازی کنم. واقعا طی یکی، دو سال گذشته فشار زیادی را بابت نرسیدن به تیم‌ملی ایران تحمل می‌کردم. با این‌که یک بار در لیست 35 نفره هم بودم اما این اتفاق نیفتد و واقعا خسته شده بودم.
وی در ادامه افزود: بدشانسی من این بود که به بهترین تیم‌ملی تاریخ ایران خوردم و کی‌روش واقعا تیم خوبی را ساخت و آماده کرد. ویلموتس هم که مربی تهاجمی است و قطعا فوتبالی به سبک آنچه که من بازی می‌کنم به چشم او خواهد آمد. انتخاب تیم‌ملی هند برای من واقعا یک چالش سخت بود. نزدیک به 3 سال برای رسیدن به تیم‌ملی ایران تلاش کردم و هر روز شرایط برایم از نظر روحی سخت‌تر می‌شد. سنم در حالا بالا رفتن بود و برای حضور در فوتبال اروپا یا لیگ‌های دیگر سن بازیکن خارجی برای‌شان خیلی مهم است. همین مساله باعث شد این چالش را بپذیرم. قطعا حضور در هر تیم‌ملی باعث می‌شود که فوتبالت دیده شود و من هم برای رسیدن به اروپا هند را انتخاب کردم چون این پتانسیل را دارد.
سینگ که آینده فوتبالی‌اش را در خارج از کشور می‌بیند گفت: در لیگ ایران 3، 4 پیشنهاد خیلی خوب دارم و همین پیشنهادها از هند هم برایم آمده است. اصلی ترین برنامه من ادامه فوتبالم در خارج از کشور است و باید دید وضعیت چه خواهد شد. اگر پیشنهاد تیم‌های هندی خوب باشد با توجه به‌امکانات و شرایطی که دارند شاید تصمیم گرفتم فوتبالم را هم در هند ادامه دهم. فکر می‌کنم ظرف یکی، دو هفته دیگر وضعیتم کاملا مشخص شود.

بیشتر بخوانید:

تمام گلهای امید سینگ، بازیکن ایرانی-هندی،از دسته اول تا لیگ برتر/ویدیو

تگ ها


امید سینگ امیدسینگ بازیکن ایرانی هندی پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال