سیگار کشیدن ساری صدای آبی‌پوشان لندن را درآورد

پس از شکست سنگین تیم چلسی وضعیت ساری، سرمربی این تیم متزلزل شده است....

پس از شکست سنگین تیم چلسی وضعیت ساری، سرمربی این تیم متزلزل شده است.

مائوریتسیو ساری از سوی سران چلسی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تحت فشار قرار گرفته است.
به گزارش خبرنگار مدال، ساری که راه و روش خاص خود را در تیم پیاده می‌کند مورد انتقاد بازیکنان تیم قرار گرفته و پس از شکست با 6 گل خورده مقابل منچستر سیتی حالا از سوی مسئولان چلسی برای قهرمانی در لیگ اروپا به او فشار آورده اند. برای سران باشگاه چلسی سهمیه لیگ اروپا خیلی مهم‌تر از قهرمانی در یک جام داخلی مانند جام اتحادیه است.
تلگراف در گزارشی آورده است که یکی از منابع داخلی باشگاه می‌گوید که  آشکار است که بازیکنان می‌دانند که قدرت در دست مربی نیست و هیچ ترسی ندارند. وقتی به بازیکنان در سیتی و لیورپول بازی نمی‌رسد برای خروج به سراغ ایجنت‌هایشان می‌روند، اما در چلسی وضعیت به این شکل نیست.
در ادامه این گزارش آمده است که عادت سیگار کشیدن ساری هم موضوع دیگری برای بحث است و بازیکنان تعجب می‌کنند که مربی شصت ساله و دستیارانش به هنگام آموزش نکات تاکتیکی در تمرینات سیگار می‌کشند.
بازیکنان چلسی که در ابتدای فصل شروع خوبی زیر نظر ساری داشته اند، حالا از شیوه های تمرینی خشک و سفت و سخت ساری خسته شده اند و اطلاعات تاکتیکی که ساری در تلاش بوده در هفته های اخیر کم کم به آنها بفهماند را نادیده می‌گیرند.
 اینکه ساری ترجیح می دهد اکثر جلسات تمرینی اش را در ساعت 3 بعد از ظهر شروع کند هم در بین بعضی از بازیکنان محبوبیت ندارد، چون آن ها زیر نظر مربیان قبلی عادت داشته اند زودتر به سر تمرینات بروند. اما صبح روز دوشنبه بازیکنان برای تمرین فراخوانده شدند.