سیگنال اینستاگرامی آگوئرو برای پیوستن مسی به اینتر

اقدام سرخیو آگوئرو در برداشتن شماره ۱۰ از نام کاربری اینستاگرامی‌اش هواداران منچسترسیتی را به این نتیجه رسانده که لیونل مسی واقعاً در حال پیوستن به تیم‌شان است....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی منچسترسیتی شماره ۱۰ را از نام کاربری خود در اینستاگرام حذف کرده و این باعث شده هواداران منچسترسیتی این اقدام آگوئرو را به عنوان تاییدی بر پیوستن مسی به تیم شان تلقی کرده و شادی کنند.

آگوئرو از سال ۲۰۱۵ به سیتی ملحق شده و از آن زمان تا امروز پیراهن شماره ۱۰ را به تن می کرد. پیراهن شماره ۱۰ اما یکی از خصوصیات مشهور لیونل مسی است. پیراهنی که او در ۱۲ سال اخیر در بارسا به تن کرده و در تیم ملی آرژانتین هم به تن می کند.

شایعات درباره پیوستن مسی به سیتی از زمانی قوت گرفت که او با ارسال فکسی به دفتر بارسا اعلام کرد که قصد خروج از این تیم را دارد. امروز رسانه‌ها گزارش دادند که پدر لیونل، خورخه مسی در شهر منچستر به سر می‌برد تا با باشگاه سیتی مذاکره کند. این گزارشها و اخبار باعث شده احتمال آبی پوش شدن مسی بیش از هر زمان دیگری مطرح شود.

در چنین پیش زمینه ای است که اقدام آگوئرو در حذف شماره ۱۰ از نام کاربری اینستاگرامش در انگلیس به شدت سر و صدا کرده و باعث شده گروه زیادی از هواداران سیتی آن را به منزله تایید انتقال مسی در نظر بگیرند.

یک کاربر هوادار منچسترسیتی در این باره در توییتر نوشت: " سرخیو آگوئرو نام کاربری اینستاگرامش را تغییر داده و از kunaguero۱۰ به kunaguero تبدیل کرده. خدای من‌، باورم نمی شود".

حتی هواداران بارسلونا هم به این اقدام آگوئرو واکنش نشان داده اند. یک کاربر هوادار بارسا در توییتر خود نوشت: " آگوئرو شماره ۱۰ را از یوزرنیم اینستاگرام خود حذف کرده! پس دارد اتفاق می افتد".

تگ ها


سرخیو آگوئرو لیونل مسی منچستر سیتی بارسلونا