شادی جنجالی ستاره لستر در رختکن پس از قهرمانی

با انتشار فیلمی از رختکن لستر پس از پیروزی در فینال FA Cup، دنیل آمارتی، ستاره این تیم، ممکن است حسابی به دردسر بیافتد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دنیل آمارتی، هافبک لستر، پس از انتشار فیلمی از خوشحالی پس از قهرمانی لستر در رختکن ممکن است حسابی به دردسر افتاده باشد. آمارتی در این فیلم پرچم باشگاه چلسی را به زمین می اندازد و به این ترتیب اکنون ممکن است به دشمن شماره یک آبی ها تبدیل شده باشد.

شب گذشته لستر توانست با نمایشی درخشان در استادیوم ومبلی لندن و در بازگشت ۲۱ هزار تماشاگر به ورزشگاه ۱-۰ شاگردان توماس توخل را شکست دهد، آن هم با گل یوری تیلمانس که یکی از بهترین گل های تاریخ این رقابت ها نام گرفت.

این نخستین قهرمانی لستر در جام حذفی در تاریخ این باشگاه بود و به نظر می رسید که بازیکنان این تیم پس از این پیروزی تاریخی، در جشنی که در رختکن لستر برپا شد از شدت خوشحالی از خود بیخود شده اند.

پس از برپایی جشن پیروزی در زمین و دریافت مدال ها و بالای سر بردن جام، بازیکنان و کارکنان لستر در رختکن به شادی و پایکوبی پرداختند و وسلی فوفانا، مدافع این تیم، نیز در اینستاگرام خود به صورت لایو این جشن و سرور را پخش می کرد.

در این تصاویر همچنین آمارتی دیده می شود که پرچم چلسی را بر می دارد و پس از نشان دادن آن رو به دوربین آن را به پشت سرش و روی زمین پرتاب می کند.

فوفانا که در این بازی ۹۰ دقیقه به میدان رفته بود سپس با خنده دوربین را بر می گرداند و تصویربرداری را قطع می کند.

پرچم تیم ها به صورت سنتی پیش از آغاز هر بازی بین دو حریف رد و بدل می شود و تیم ها این پرچم ها را به عنوان یادگاری از مسابقات‌شان نگه می دارند. این عمل نشانی از احترام دو باشگاه به یکدیگر است و این پرچم های کوچک معمولا قاب گرفته شده و به یادگار می مانند.

این حرکت آمارتی، به شدت از سوی هواداران چلسی مورد نقد و حمله قرار گرفت و  ممکن است برای او در لستر نیز مشکلاتی به وجود بیاورد.

یکی از هواداران توییت کرد: "بی کلاسی"

دیگری نوشته: "من از چلسی متنفرم اما این حرکت اشتباهی بود. این رسما زیادی بود."

"توهین‌آمیز بود."

"توهین غیرضروری"

"حرکتی توهین‌آمیز. در فیرپلی صفر گرفتید. هنوز باورم نمی شود بازیکنی که رفتارش نماینده باشگاه است، چنین کاری کرده..."

آمارتی که در این فصل در ۱۷ بازی در تمام رقابت ها برای لستر به میدان رفته، در دیدار فینال جام حذفی برابر چلسی روی نیمکت بود و فرصت بازی پیدا نکرد.

تگ ها


چلسی شالکه فوتبال جهان لستر سیتی لیگ برتر فوتبال