شادی عبدالرزاق مقابل کی‌روش مغموم (عکس)

استنلی کی روش شب گذشته در مصاف با النصر در دقیقه ۶۵ جای خودش را به رضا میرزایی داد....

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان در شرایطی شب گذشته با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب النصر عربستان شد که استنلی کی‌روش نمره خوبی نگرفت و پس از عزت پورقاز که روی هر دو گل نماینده عربستان عملکرد ضعیفی ارائه کرده بود، دومین بازیکن طلایی پوشان از نظر آماری بود.


با حضور محرم نویدکیا سبب بازی سپاهان تغییر کرده و استفاده از پاس های سریع در مناطق مختلف زمین در دستور کار طلایی پوشان قرار گرفته است؛ این همان خواسته‌ شماره ۴ سابق سپاهان است که در دقیقه ۱۴ دیدار شب گذشته برابر النصر به خوبی انجام شد و درنهایت توپ با یک پاس زیبا از کی روش به محسن الغسانی رسید ولی این مهاجم عمانی نتوانست استفاده خوبی از این موقعیت تک به تک داشته باشد.


کی روش توانایی بالایی در زدن ضربات نهایی در محوطه جریمه دارد و هم در آخرین دیدار سپاهان برابر پیکان در لیگ نوزدهم و هم در مقابل النصر نشان داد که توانایی ارسال پاس به عمق خط دفاعی حریف را به خوبی دارد ولی تیم سپاهان حالا بیش از هر چیز دیگری به گلزن نیاز دارد و این همان مسئولیتی است که از کی روش انتظار انجامش می رود.


مهاجم ۱۹۵ سانتی متری سپاهان با حضور مربی حدید در راس کادر فنی طلایی پوشان با چالش سختی مواجه شده و باید هر چه زودتر خودش را با سبک جدید وفق دهد تا مانند شب گذشته اینطور عبدالرزاق حمدالله مهاجم حریف مقابل چشمانش شادی نکند.

شب گذشته استنلی کی روش با دریافت نمره ۵.۷ پس از پورقاز که نمره ۵.۴ گرفته بود، ضعیف ترین بازیکن سپاهان بود.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان کی روش استنلی سوارز