شادی گل رونالدویی محبی در ساوه

سپاهان در وقت اضافه دو گل به تیم خوشه طلایی زد تا دیدارش در مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی را با پیروزی به پایان برده باشد....

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان برای پیروزی در این دیدار سختی زیادی کشید به این خاطر که در نیمه ی اول و دوم و هم چنین وقات اضافه اول موفق به گلزنی نشد. سرانجام محمد محبی در دقیقه ۱۱۵ قفل دروازه خوشه طلایی را باز کرد. بعد از این گل مقاومت خوشه شکست بطوریکه دقایقی بعد گل دوم را دریافت کرد. زننده ی گل دوم سپاهان در این بازی سجاد شهباززاده بود.

نکته ی جالب بعد از گل محمد محبی، شادی او بود. وینگر جوان سپاهان بعد از اینکه با فرار به عمق دروازه خوشه طلایی را باز کرد شبیه کریس رونالدو شادی کرد که در نوع خود جالب بود. محمد محبی که برای بازی دوستانه با سوریه به اردوی تیم ملی دعوت نشده بود اینروزها با انگیزه و تلاش زیادی در ترکیب سپاهان بازی می کند تا بار دیگر شانس حضور در اردوی تیم ملی را پیدا کند.

او در بازی قبلی سپاهان در برابر نساجی در استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر هم روی یک پاس عمقی با دروازه بان نساجی تک به تک شد اما توپش به تیر دروازه حریف خورد اما در بازی با خوشه طلایی او چارچوب دروازه حریف را خوب دید و به گل رسید. محمد محبی و همبازیانش برای شکست خوشه طلایی دردسر زیادی کشیدند و شاید حق با آنها بود که بعد از باز کردن دروازه خوشه طلایی این چنین شادی کنند. گل های تیم سپاهان در این بازی در ۵ دقیقه پایانی بازی به ثمر رسید.

تگ ها


دسته یک فولادمبارکه سپاهان محمد محبی خوشه طلایی ساوه