شارژ مالی استقلالی‌ها قبل از بازی با تراکتور

مدیران استقلال بخشی از مطالبات بازیکنان این تیم را به حسابشان واریز کردند تا میزان دریافتی آبی‌ها به 40 درصد برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکنان استقلال که در این فصل عملکرد خوبی را از خود نشان داده و به‌عنوان صدرنشین لیگ مدعی اول قهرمانی محسوب می‌شوند، با مشکلات مالی و عدم دریافت حقوق خود دست و پنجه نرم می‌کردند و حتی فرهاد مجیدی نیز در نشست‌های خبری، به‌صورت غیرمستقیم درخصوص برخی مشکلات این تیم صحبت‌هایی را بیان کرد.

یکی از گلایه‌های استقلالی‌ها در کنار برخی مشکلات مانند زمین تمرین، عدم دریافت مطالبات خود در این فصل بود. مسئله‌ای که آبی‌ها سعی داشتند در خفا و با بیان آن در درون تیم، به دنبال حل آن باشند و اکنون خبر می‌رسد که مدیران باشگاه موفق به پرداخت بخشی از این مطالبات شده‌اند.

استقلالی‌ها در روزهای گذشته و در دو نوبت، قسمتی از مطالبات بازیکنان خود را پرداخت کرده‌اند و گفته می‌شود این وجه واریزی به حساب آبی‌ها، چیزی در حدود 10 درصد از قرارداد آنها بوده تا دریافتی استقلالی‌ها تا به اینجای فصل، به عدد 40 درصد برسد.

مدیران استقلال که امروز نیز بخش دیگری از مطالبات بازیکنان را به حسابشان واریز کرده‌اند، سعی دارند که تا پایان سال مجموع دریافتی آبی‌پوشان را به 50 درصد برسانند. ضمن اینکه برای پیروزی‌های تیم استقلال در این فصل نزدیک به 5 میلیارد تومان به اعضای تیم پرداخت شده است.

تگ ها


فوتبال ایران استقلال Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال