شالکه در بحران؛ دومین مربی هم اخراج شد

تیم خوشنام و باسابقه آلمانی این روزها در بحران به سر می برد و در قعر جدول بوندسلیگا قرار دارد. دومین مربی فصل این باشگاه هم چاره ساز نشد....

به گزارش "ورزش سه"، مانوئل باوم پس از حضور روی نیمکت شالکه در تنها ۱۰ بازی از هدایت این تیم برکنار شد تا این باشگاه دومین سرمربی خود را نیز اخراج کرده باشد. شالکه فصل را با دیوید واگنر آغاز کرد اما پس از شروع فاجعه‌بار تصمیم به برکناری این مربی و استفاده از باوم در راس کادر فنی خود گرفت.

با این حال باوم نیز نتوانست تغییر خاصی در شرایط شالکه ایجاد کند و با قبول شش شکست و ۴ تساوی از سمت خود برکنار شده است. شالکه پس از شکست ۸-۰ برابر بایرن مونیخ در هفته اول و باخت ۱-۳ برابر وردربرمن در هفته دوم تصمیم گرفت که از باوم روی نیمکت خود استفاده کند تا شرایط را در تیمش بهبود ببخشد. این باشگاه امیدوار بود که او بتواند به شرایط بد و روندی ضعیف که آغاز شده بود پایان دهد که باعث انجام ۱۸ بازی بدون کسب حتی یک پیروزی شده بود اما این اتفاق رخ نداد و این روند عدم پیروزی به ۲۸ بازی در لیگ رسید.

آنها در حال حاضر با کسب تنها ۴ امتیاز در رده آخر جدول رده بندی بوندسلیگا پس از ۱۲ بازی قرار دارند. گفته می‌شود هوب استیونز مسئولیت هدایت این تیم را در دو بازی باقی مانده تا پایان ۲۰۲۰ بر عهده خواهد داشت. 

تگ ها


شالکه ۰۴