شاملی کازرون صدرنشین گروه اول شد/ دو بازی تماشایی در یک روز

مسابقات دور رفت گروه اول لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور امروز با برگزاری سه دیدار و صدرنشینی تیم شهیدشاملی کازرون پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مهر، سومین روز از دور دوم مرحله رفت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان امروز پنجشنبه ۲۲ آبان ماه با برگزاری سه دیدار در تالار شهید سلیمانی تهران پیگیری شد.

در اولین دیدار امروز، دو تیم ستارگان دشتستان و پاس ناجای قم از گروه اول به مصاف هم رفتند. نیمه اول دیدار را تیم پاس ناجا با نتیجه ۱۱ بر ۵ برابر تیم ستارگان دشتستان پیروز شد. در نهایت این شاگردان وفایی بودند که توانستند با نتیجه ۲۱ بر ۱۶ تیم پاس را صاحب یک پیروزی دلچسب کنند.

دومین دیدار امروز، ما بین دو تیم شهید شاملی کازرون مدافع عنوان نایب قهرمانی لیگ و نفت و گاز گچساران برگزار شد. در این دیدار تیم شاملی نیمه اول را با نتیجه ۱۳ بر ۹ پیروز شد و در نهایت توانست با نتیجه ۳۱ بر ۲۲ و ۱۱ اختلاف گل به برتری برسد. شاملی با این پیروزی با در نظر گرفتن هم امتیازی با ذوب آهن اصفهان و بازی رودر رو به صدر جدول رده بندی رسید و صدرنشین گروه اول شد.

در سومین دیدار امروز دو تیم ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس بهبهان به مصاف هم رفتند. نیمه اول این دیدار با نتیجه ۱۳ بر ۱۲ به سود شاگردان کیوان صادقی از اصفهان تمام شد. در نهایت تیم ذوب آهن موفق شد با نتیجه نزدیک ۲۵ بر ۲۴ پیروز شود. ذوب آهن با این پیروزی با ۵ بازی و ۸ امتیاز در رده دوم گروه اول قرار گرفت.

نتایج کامل مسابقات روز پنجشنبه ۲۲ آبان ماه:

ستارگان دشتستان ۱۶ - پاس ناجای قم ۲۱
شهید شاملی کازرون ۳۱ - نفت و گاز گچساران ۲۲
ذوب آهن اصفهان ۲۵ - پرسپولیس بهبهان ۲۴

در پایان دور رفت در گروه اول، تیم شهید شاملی کازرون با ۴ بازی و ۸ امتیاز صدرنشین شد. تیم ذوب آهن اصفهان با ۵ بازی و ۸ امتیاز دوم شد. تیم پاس ناجا با ۵ بازی و ۶ امتیاز در رده سوم قرار گرفت. پرسپولیس بهبهان با ۴ بازی و دو امتیاز، ستارگان دشتستان با دو بازی و بدون امتیاز و نفت و گاز گچساران با ۴ بازی و بدون امتیاز در رده‌های چهارم تا ششم این گروه قرار گرفتند.

فردا جمعه ۲۳ آبان ماه در آخرین روز از دور رفت لیگ برتر هندبال سه بازی بین تیم‌های گروه دوم برگزار می‌شود که به شرح زیر است:

- کیمیا کاشت کردستان - مس کرمان
- فرازبام خاییز دهدشت - فولاد سپاهان اصفهان
- زغال سنگ طبس - پرواز هوانیروز

تگ ها


هندبال تیم هندبال ذوب آهن اصفهان لیگ برتر هندبال