شانزده موقعیت و 1 گل !

تراکتورسازی از شانزده موقعیتی که در این فصل خلق کرده، فقط یک گل زده است ......

 تراکتورسازی از شانزده موقعیتی که در این فصل خلق کرده، فقط یک گل زده است.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، بدشانسی های تراکتورسازی پیش از شروع فصل استارت خورد و همچنان ادامه دارد. تیم گل محمدی که از نقل وانتقالات محروم بود، نمایش نسبتا خوبی در شروع لیگ داشت. تراکتوسازی در دو بازی اخیرش، پا به پای حریف و حتی بهتر از حریف بازی کرد، ولی در کسب نتیجه ناکام بود.

تراکتورسازی در بازی نخست مقابل استقلال خوزستان، بیش از سه برابر حریف موقعیت خلق کرد. استقلال خوزستان از سه موقعیتی که خلق کرد، یک گل زد و سه امتیاز مسابقه را برای خود کرد. ولی تعداد موقعیت های تراکتورسازی دو رقمی بود که تیم گل محمدی هیچ گلی از این ده موقعیت خلق شده نزد.

در بازی مقابل پرسپولیس هم تیم میزبان بیشتر از شاگردان برانکو موقعیت خلق کرد. پرسپولیس پنج موقعیت خلق کرد که دو گل زد. ولی تراکتورسازی از شش موقعیتش، فقط یک بار دروازه بیرانوند را باز کرد.

تراکتورسازی در دو بازی نخست لیگ، مجموعا شانزده موقعیت خلق کرد که از این تعداد موقعیت، فقط یک گل آن هم روی اشتباه فردی شجاع خلیل زاده به ثمر رساند. حتی اگر از اشتباهات فرزین گروسیان هم چشم پوشی کنیم و گل های خورده تیم یحیی را در نظر نگیریم، باز دلیل ناکامی این تیم در شروع لیگ مشخص می شود. بازیکنان تهاجمی تراکتورسازی دقت کافی برای زدن ضربات آخر را ندارند.

 

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال