شانس اول قهرمانی چمپیونزلیگ از دید کلوپ

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در مصاحبه اخیر خود از بایرن مونیخ به عنوان مدعی اول قهرمانی در لیگ قهرمانان این فصل یاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول که تیمش سال گذشته جام قهرمانی چمپیونزلیگ را بالای سر برده ولی امسال دیگر در کوران رقابت قرار نداشته و شانسی برای تکرار قهرمانی‌اش وجود ندارد می‌گوید شانس اول قهرمانی این فصل لیگ قهرمانان، بایرن مونیخ خواهد بود.

شاگردان یورگن کلوپ که سال گذشته موفق شدند جام قهرمانی چمپیونزلیگ را فتح کرده و با خود به بندر لیورپول ببرند امسال در اسفندماه و پیش از تعطیلی فوتبال در اروپا به دلیل اپیدمی ویروس کووید۱۹، در مقابل اتلتیکو مادرید قرار گرفته و در مرحله یک‌هشتم نهایی رقابتها، در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل شاگردان دیگو سیمئونه شکست خوردند تا از دور رقابتها حذف شوند.

حالا یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در آستانه بازگشت تیمش به ادامه مسابقات لیگ برتر انگلیس در مصاحبه‌ای با اسکای آلمان گفت:" بایرن مونیخ شانس زیادی برای قهرمانی دارد. در حال حاضر که همه چیز به نفع آنها به نظر می‌رسد البته شرط لازم و کافی این است که وضعیت همینطور باقی بماند".

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:" تیمی که به فینال می‌رود باید یازده نفری که به میدان می‌فرستد بهترین بازیکنانش باشند. تیمهایی که در سالهای اخیر قهرمان چمپیونزلیگ شده‌اند به هر حال چنین امکانی را داشته‌اند. من به همین دلیل معتقدم بایرن امسال بیشترین شانس را دارد. حتی همین حالا اگر یکی از بازیکنان‌شان مصدوم شود زمان کافی برای بازگشت او به میدان قبل از شروع دوباره مسابقات وجود دارد".

بیشتر بخوانید:

لیورپول بی خیال جذب ستاره آلمانی نمی شود!

لیورپول ۳۰ سال آزاردهنده را پشت سر گذاشته

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول فوتبال