کلوپ: یوونتوس شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان است

یورگن کلوپ یوونتوس را کامل ترین و بهترین تیم حال حاضر فوتبال اروپا می‌داند....

به گزارش مدال، لیورپول مدافع عنوان قهرمانی اروپا صعود دشواری به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان داشت. قرمزها در روز پایانی باید سالزبورگ را شکست می دادند تا راهی دور بعد شوند و این کار را نیز انجام دادند.

بسیاری معتقدند لیورپول امسال هم شانس اول قهرمانی است؛ به خصوص که در لیگ برتر با اختلاف امتیاز زیادی در صدر قرار دارد و شاید تا ۴۰ روز دیگر قهرمانی خود را نیز مسجل کند. شاگردان یورگن کلوپ در دور رفت یک هشتم نهایی، روز سه شنبه باید به خانه اتلتیکو مادرید بروند.

کلوپ در مصاحبه جدید خود و در مورد شانس اول قهرمانی اروپا گفت:« یوونتوس از نظر من شانس اول خواهد بود. این تیم در شروع فصل، گزینه اول من برای قهرمانی بود و هنوز هم هست. یووه قدرتمندترین تیمی است که در زندگی ام دیده ام و نمی دانم چرا آنها با ۱۰ امتیاز اختلاف در صدر سری آ قرار دارند. خیلی زمان برای دیدن فوتبال ایتالیا ندارم و به همین دلیل نمی دانم چرا آنها صدرنشین نیستند.»

کلوپ ادامه داد:« بایرن مونیخ نیز تیم کاملی دارد و همچنین پی اس جی که الان در فرمی باورنکردنی است. همچنین هرگز نمی توان احتمال قهرمانی بارسلونا را رد کرد و باید به منچسترسیتی هم اشاره کنم که امسال تمرکزش را روی لیگ قهرمانان گذاشته است.

در حال حاضر اما ترجیح می دهم به اتلتیکو فکر کنم. باید این تیم را شکست دهیم تا به یک چهارم نهایی برویم. نمی دانم تا کجای رقابت ها خواهیم رسید ولی الان نیاز به فکر کردن در مورد این مساله نیست. تنها قضیه مهم، تمرکز روی اتلتیکو است.»

بیشتر بخوانید:
واکنش زیدان به محرومیت سنگین منچسترسیتی 

تگ ها


پاری سن ژرمن بایرن مونیخ فوتبال جهان یوونتوس کلوپ لیگ قهرمانان اروپا یورگن کلوپ منچستر سیتی لیورپول یوونتوس بارسلونا اتلتیکو مادرید فوتبال