شانس بالای انصاری‌فرد برای حضور در بازی آینده المپیاکوس

سرمربی ۵۷ ساله تیم فوتبال المپیاکوس آتن با توجه به غیبت انصاری فرد در دومین بازی تدارکاتی ایران روی او برای بازی آینده سوپر لیگ یونان حساب می کند ......

سرمربی ۵۷ ساله تیم فوتبال المپیاکوس آتن با توجه به غیبت انصاری فرد در دومین بازی تدارکاتی ایران روی او برای بازی آینده سوپر لیگ یونان حساب می کند.

سایت معتبر رادیو ورزش یونان در نسخه امروز (سه شنبه) خود نوشت: تاکیس لمونیس (سرمربی المپیاکوس) منتظر بازگشت بازیکنان بین المللی تیمش جهت ارزیابی شرایط آنها برای بازی شنبه آینده برابر لوادیاکوس است.

در ادامه خبر این رسانه یونانی با اشاره به ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس آمده است: انتظار می رود که کریم انصاری فرد امروز به آتن بیاید و از فردا در تمرینات گروهی المپیاکوسی ها شرکت کند. این مسئله به معنای حساب طبیعی لمونیس روی انصاری فرد برای بازی با لوادیاکوس است. مهاجم ایرانی در دومین بازی تدارکاتی ایران برابر ونزوئلا در هلند به میدان نرفت و بنابراین از نظر بدنی قبراق است و خسته به نظر نمی رسد.

سایت رادیو ورزش یونان ضمن اهمیت حضور انصاری فرد در ترکیب خط حمله المپیاکوس نوشته است: حضور این بازیکن در خط حمله بسیار مهم است، زیرا امانوئل امنیکه (مهاجم نیجریه ای) مصدوم است و اوروس (مهاجم صربستانی) خارج از فرم مطلوب به نظر می رسد. محمد بن (مهاجم کوموری) هم به سرماخوردگی شدید مبتلا شده است.

تیم المپیاکوس شنبه هفته آینده در بازی خانگی هفته یازدهم سوپر لیگ یونان به مصاف لوادیاکوس می رود. یاران انصاری فرد هم اکنون با 17 امتیاز رتبه چهارم جدول رده بندی را در اختیار دارند.

 

تگ ها


اخبار روز المپیاکوس فوتبال