شانس بالای تاکیس و کالدرون برای هدایت پرسپولیس

پس از رد پیشنهاد هدایت تیم فوتبال پرسپولیس توسط ماسیمو کاررا، به احتمال زیاد سرمربی پرسپولیس از میان تاکیس و کالدرون انتخاب خواهد شد...

سایت مدال/ تمرینات پرسپولیس زیر نظر کریم باقری ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود با توجه به منتفی شدن جذب کاررا و مثبت نبودن پاسخ پراندلی و جدی نبودن مذاکرات با چاچیچ طی دو سه روز گذشته سرمربی پرسپولیس از میان تاکیس و کالدرون طی دو سه روز آتی معرفی شود. 
در این میان اخبار و شایعاتی درباره احتمال انتخاب قطبی در دقیقه نود به گوش می‌رسد و جالب است که 53 درصد مخاطبان هم هنوز احتمال می‌دهند شاید قطبی در دقیقه نود به عنوان سرمربی معرفی شود. 
این جریان زمانی قوت گرفت که دو روز پیش نوشتیم قطبی همچنان گزینه روی میز پرسپولیس است. مدیر برنامه قطبی هم در پی انتشار گسترده خبری مبنی بر اینکه  که قطبی شنبه به تهران می‌آید هرگونه مذاکره برای جذب او را منکر شد. 
در حال حاضر برخی حمایت‌ها از قطبی هم به این شایعات دامن می‌زند که شاید حمایت از وی بی‌ربط با تمایل باشگاه نباشد. اما مسوولان باشگاه قویا احتمال چنین انتخابی را رد می‌کنند. باید دید در نهایت مدیران پرسپولیس دست به چه انتخابی می‌زنند.

بیشتر بخوانید:

گزارش تمرین امروز پرسپولیس/ غیبت ۴ ملی‌پوش در تمرین سرخپوشان

تگ ها


پرسپولیس تاکیس لمونیس انتخاب سرمربی پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران افشین قطبی حسین قدوسی کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال