شانس بالای نویمایر برای بازی مقابل پارس جنوبی جم

فرشید باقری یکی، دو روز قبل به دلیل از دست دادن پدرش عزادار شد تا به این ترتیب با شوک بدی روبرو و تمرینات روزهای گذشته را از دست بدهد ......

فرشید باقری یکی، دو روز قبل به دلیل از دست دادن پدرش عزادار شد تا به این ترتیب با شوک بدی روبرو و تمرینات روزهای گذشته را از دست بدهد ...

فرشید باقری یکی، دو روز قبل به دلیل از دست دادن پدرش عزادار شد تا به این ترتیب با شوک بدی روبرو و تمرینات روزهای گذشته را از دست بدهد.

 به گزارش سایت مدال، این بازیکن که نقشی محوری تر از فصل قبل در تفکرات تاکتیکی وینفرد شفر پیدا کرده بود با ضایعه دردناکی که تجربه کرد از برنامه های سرمربی آلمانی برای هفته سوم خارج شده است.
باقری در سه بازی این فصل در کنار علی کریمی زوج هافبک تدافعی استقلال در میانه میدان را تشکیل می داد اما حالا با توجه به اتفاق تلخی که برایش رخ داده است، شفر قصد دارد در بازی حساس با پارس جنوبی در جم قید استفاده از این بازیکن در ترکیب اصلی را بزند. این مربی در تمرینات این روزها به دنبال ترکیبی جدید برای زوج هافبک تدافعی استقلال با علی کریمی است. به نظر می رسد شانس نویمایر آلمانی برای تجربه اولین حضور فیکس در جم، زیاد خواهد بود.