شانس بالای یونایتد برای جذب کولیبالی

به نظر می رسد منچستریوایتد از بالاترین شانس برای خرید کالیدو کولیبالی برخوردار باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اخبار حاکی از جدایی کالیدو کولیبالی، مدافع مستحکم و تنومند ناپولی در تابستان امسال از این تیم است. این مدافع ۲۹ ساله چند سالی است مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار دارد و اگر تابستان امسال از ناپولی جدا نشود، دیگر بعید است در سال های بعدی مشتری چندانی داشته باشد.

اما نشریه له پاریزین مدعی شد بر خلاف شایعات پاری سن ژرمن علاقه ای به جذب کالیدو کولیبالی ندارد و از صف خریداران او کنار کشیده است. مدیران باشگاه فرانسوی معتقدند خواسته های این بازیکن بالاتر از حد انتظار اشت و به همین دلیل دیگر تمایلی به خرید کالیدو کولیبالی ندارند.

به این ترتیب به نظر می رسد لیگ برتر مقصد محتمل تری برای مدافع سنگالی ناپولی باشد. شایعاتی در مورد ابراز علاقه تیم هایی چون منچستریونایتد و لیورپول به خرید کالیدو کولیبالی منتشر شده است، اما به نظر تمایل شیاطین سرخ برای خرید این بازیکن بیشتر باشد. ناپولی برای فروش کولیبالی مبلغی در حدود ۷۰ میلیون یورو می خواهد و یونایتد که تابستان سال گذشته هری مگوایر را به عنوان گرانقیمت ترین مدافع تاریخ جذب کرد، حالا به دنبال یک خرید هنگفت دیگر در خط دفاعی است.

بیشتر بخوانید:
ژاوی فاش می کند؛ چرا به نیمار سیلی زدم 
راه‌حل یوونتوس برای عبور از بحران؛ کریستیانو رونالدو 
تمدید قرارداد نویر چگونه به بارسلونا کمک می کند؟

 

تگ ها


ناپولی فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات کالیدو کولیبالی ناپولی منچستر یونایتد لیگ برتر سری آ فوتبال