شانس بایرن برای خرید کای هاورتز بیشتر شد

با توجه به قیمت خوب خرید لروی سانه از منچسترسیتی، حالا بایرن مونیخ شانس بیشتری برای جذب کای هاورتز از لورکوزن دارد....

به گزارش "ورزش سه"، انتقال کای هاورتز دوباره در دستور کار مدیران بایرن قرار گرفته است، به خصوص به دلیل اینکه انتقال لروی سانه از سیتی ارزان تر از آن چیزی تمام شد که در ابتدا برنامه ریزی شده بود و این بدان معناست باشگاه آلمانی در شرایط مساعدی از نظر مالی برای خرید هاورتز قرار دارد. منچسترسیتی در ابتدا برای فروش لروی سانه رقمی در حدود ۷۰ میلیون یورو طلب کرده بود، اما حالا به نظر می رسد توافق با ۵۰ میلیون یورو نهایی شده است.

اسکای اسپورتس مدعی شد باشگاه لورکوزن ۱۰۰ میلیون یورو برای فروش این ستاره ارزشمند می خواهد، اما بعید است توافق با چنین رقم بالایی نهایی شود. در نهایت ممکن است هاورتز با رقم ۷۰ میلیون یورو به اضافه ۳۰ میلیون یورو پاداش راهی بایرن شود اما هنوز مشخص نیست که آیا بایرن آماده چنین سرمایه گذاری بزرگی در تابستان امسال خواهد بود یا خیر. اما با توجه به عدم راهیابی لورکوزن به لیگ قهرمانان، حفظ کای هاورتز دشوارتر از گذشته خواهد شد و این می تواند به سود دیگر مشتری های این بازیکن جوان باشد.

چلسی و رئال مادرید دیگر تیم هایی بوده اند که در هفته های اخیر برای خرید کای هاورتز اقدام کرده اند و ممکن است با نرمش احتمالی لورکوزن، مسیر جدایی او از این باشگاه آسان تر از گذشته باشد.

تگ ها


بایرن مونیخ نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰