شاهرخی: فوتبال وضعیتی افسارگسیخته دارد

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد که در ورزش ایران خصوصاً فوتبال، حقه‌بازی و دلالی بیدا می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی عنوان کرد: پولی که هزینه می‌شود برای خود مسئولان نیست. آنها می‌آیند و با پخش تصاویرشان در تلویزیون و رسانه‌ها شهرت به دست می‌آورند و وقتی هم مرتکب اشتباهی می‌شوند برخوردی صورت نمی‌گیرد. بدون تعارف باید بگویم که تک تک مسئولان فدراسیون و وزیر ورزش در عقد این نوع قرارداد با ویلموتس مقصر هستند. جالب اینجاست که در ایران وقتی مدیران استعفا می‌دهند یا برکنار می‌شوند، در مورد عملکرد و اتفاقاتی که در دوران مدیریت‌شان رخ داده است، پاسخگو نیستند.

شاهرخی درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی که با انتقادهایی همراه بوده است، خاطرنشان کرد: وقتی کار دست کاردان نباشد مشکل ایجاد می‌شود. وقتی قرار است تصمیمی گرفته شود باید کار به دست چند متخصص سپرده شود و آنها مسئولیت این کار را باید بر عهده بگیرند تا اگر اشتباهی رخ داد، پاسخگو باشند. وقتی یک فرد به تنهایی تصمیم بگیرد، در نهایت ممکن است خودش را به مریضی بزند، استعفا بدهد و هیچ اتفاقی هم نیفتد.

سرمربی پیشین تیم ملی اظهار داشت: متأسفانه در ورزش خصوصاً فوتبال، حقه‌بازی و دلالی بیداد می‌کند. تا وقتی که متخلفان یا آنهایی که مرتکب اشتباه می‌شوند، بازخواست نشوند، همین آش است و همین کاسه.

بیشتر بخوانید:

افشاگری قلی‌زاده از پیشنهاد ۸۰۰هزار دلاری در لیگ‌برتر!

استقبال وزارت ورزش از رسیدگی به پرونده ویلموتس

 

 

تگ ها


همایون شاهرخی فوتبال ایران فوتبال