شاهرودی: الاهلی بهترین گزینه برای پرسپولیس است

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، درباره جدال پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: الاهلی از دو تیم دیگر خیلی بهتر بود و بهترین گزینه برای پرسپولیس است ......

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، درباره جدال پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: الاهلی از دو تیم دیگر خیلی بهتر بود و بهترین گزینه برای پرسپولیس است. من به این تیم امیدوارم و فکر می کنم که پرسپولیس بتواند الاهلی را در بازی رفت شکست دهد تا در بازی برگشت کار ساده تری پیش رو داشته باشد.

او در پاسخ به این سوال که به اعتقاد او چه کشوری باید به عنوان میزبان این بازی انتخاب شود، گفت : باشگاه در این زمینه تصمیم می گیرد اما بهتر است قطر یا کشوری باشد که ایرانی در آنجا زیاد باشد و ایرانی ها بیایند و تیم را تشویق کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه درباره انتقاداتی که به نحوه مدیریت طاهری مطرح می شود گفت : طاهری تا به امروز مدیریت خوبی در باشگاه داشته، مثل دورانی که کاشانی یا عابدینی داشتند. وقتی مدیری موفق می شود، برخی به دنبال حاشیه سازی می روند. بهتر است در این مقطع حساس اجازه بدهند طاهری به کارش ادامه بدهد.

او در پایان درباره لیست مازادی که اعلام شده است گفت : برانکو درباره بازیکنانی که می روند یا می مانند تصمیم می گیرد. ما هم روزی برای پرسپولیس بازی می کردیم و یک روز از این باشگاه رفتیم. بازیکنانی که می روند باید در باشگاه های دیگر سعی کنند که بدرخشند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال