شاهرودی: امیدوارم طارمی به الاهلی گل بزند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است که مهدی طارمی در دیدار برابر الاهلی گلزنی کند ......

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است که مهدی طارمی در دیدار برابر الاهلی گلزنی کند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: رضا شاهرودی درباره دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان، اظهار کرد: الاهلی تیم بسیار خوبی در آسیا است و نشان داده پتانسیل بالایی دارد. به اعتقاد من پرسپولیس اگر می خواهد این تیم را شکست دهد، باید به سه نکته توجه ویژه داشته باشد. ابتدا این که بازیکنان نزدیک به هم بازی کنند و فضاها را به خوبی بندند. در ادامه باید تلاش کنند تمام نکات فنی برانکو را به خوبی در زمین اجرا کنند و نکته سوم که حائز اهمیت است، این که هر بازیکن در پست خودش تمرکز لازم را داشته باشد.

وی در ادامه درباره مهدی طارمی هم، گفت : من به شخصه به مهدی طارمی اعتقاد دارم و فکر می کنم که او از آن دسته از بازیکنانی است که می تواند در بازی های مهم گلزنی کرده و شرایط تیم را تغییر دهد. امیدوارم فردا (سه شنبه) هم پای مهدی به گلزنی باز شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه درباره گادوین منشا گفت : منشا هم بازیکن بسیار خوبی است که پارسال عملکرد بسیار خوبی در پیکان داشت. حال چه کسی در بازی فردا به میدان برود بسته به نظر برانکو است. مطمئنا سرمربی تیم، فردا بهترین نفرات را وارد زمین می کند. اگر ان شاء الله تیم به جمع چهار تیم برتر آسیا صعود کند افتخار بزرگی نصیب همه پرسپولیسی ها خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال