شاهرودی: باید بازی دوستانه بین‌المللی انجام دهیم

مربی تیم امید کشورمان میگوید انجام بازیهای مقدماتی المپیک توکیو در تهران به بازیکنان این تیم انرژی مضاعف میدهد ......

مربی تیم امید کشورمان می‌گوید انجام بازی‌های مقدماتی المپیک توکیو در تهران به بازیکنان این تیم انرژی مضاعف می‌دهد.

 رضا شاهرودی گفت: با توجه به شرایط جوی و هوای بارانی مجبور شدیم در سالن تمرین کنیم. برای زلاتکو کرانچار هم مشکل ویزایی به وجود آمد که با توجه به این مشکل امروز می‌آید. 
خوشبختانه مرحله نخست بازی‌های مقدماتی المپیک در تهران برگزار می‌شود که این مسئله به بازیکنان انرژی مضاعف می‌دهد تا بتوانیم از این مرحله صعود کنیم. مرحله بعدی نیز در تایلند برگزار می‌شود که امیدواریم بتوانیم به المپیک صعود کنیم. ما با عراق دو بازی دوستانه داشتیم و باید بگویم تیم خوبی است. شاید برخی بگویند یمن تیم نیست، اما همین تیم هم می‌تواند برای ما مشکل‌ساز شود. با این حال خوشبختانه مرحله اول مقدماتی المپیک در تهران است و در خانه بازی داریم که این مسئله به ما کمک می‌کند. 
شاهرودی در خصوص غیبت قائدی و صیادمنش در تمرینات گفت: بازیکنان استقلال با کرانچار یا حمید استیلی هماهنگ کرده‌اند که دیرتر به تمرینات اضافه شوند. 
مربی تیم امید کشورمان در خصوص بازی دوستانه این تیم با عمان و اینکه این بازی دوستانه چه کمکی به تیم امید می‌کند؟ گفت: این بازی دوستانه خیلی به ما کمک می‌کند. اکنون تمرین کردن ما زیاد مهم نیست و باید بازی دوستانه بین‌المللی انجام دهیم تا تیم به آمادگی ایده‌آل برسد.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال